Donanım

LG'den esnek ekran telefon beklerken tablet geliyor!

LG firması tablet hazırlığında. Peki ya esnek akıllı telefon ne zaman?

LG'den esnek ekran telefon beklerken tablet geliyor!

LG firması son zamanlarda büyük atılımları ve kaliteli cihazları ile dikkat çekiyor. Şirket akıllı telefonlarda gösterdiği başarıyı tablet bilgisayar ile devam ettirmeye hazırlanıyor.

LG firması LG'nin Mobil Başkan Yardımcısı Kim Wong, şirketin yakında yeni bir Android tablet ile piyasada yer alacağını duyurdu. Wong ayrıca açıklamasında, LG firmasının bu yıl içinde herhangi bir esnek ekran akıllı telefon üretmeyi planlamadığını söyledi.

1369744810_wong-kim-vp-lg-mobile.jpg

Bir röportaj sırasında bazı açıklamalarda bulunan Kim Wong, esnek ekran teknolojisinin henüz bir akıllı telefon için yeterli olmadığını söyledi. Ayrıca bu yıl içinde tablet bilgisayar ile piyasada olacaklarını söyleyen Wong, bu tabletin Android işletim sistemine sahip olacağını belirtti.

CEO ayrıca kendi ürettikleri bir işlemci ile cihaz çıkarmayacakların da sözlerine ekledi. LG aynı zamanda pazarlama ve mobil ürünlerinde yatırımı arttıracak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.