Donanım

LG'den kablosuz ses sistemi: Music Flow

Akıllı telefonlarla da eşleşen Music Flow kablosuz hoparlör arayanlar için önemli bir alternatif olacaktır.

LG'den kablosuz ses sistemi: Music Flow

5 Eylül’de başlayacak IFA etkinliğinde birçok cihazı kullanıcıların karşısına çıkaracak LG’nin etkinlik kapsamında görücüye çıkaracağı ürünlerden biri de kablosuz Music Flow ses sistemi olacak. Kablosuz ses sitemi arayanlar için ideal bir seçenek olan Music Flow, Android ve iOS işletim sistemli cihazlarla, Music Flow  uygulaması sayesinde eşleşebilecek. Kullanıcılar bu sayede akıllı telefon ya da tabletler üzerinden evde keyifli bir müzik deneyimi yaşayabilecek.

1408693681_lgmusicflow500.jpg

Ses siteminde H3, H5 ve H7 hoparlör, HS6 kablosuz ses barı ve R1ağ köprüsü parçaları bulunuyor. Spotify, Deezer, Napster ve Tuneln uygulamalarına da destek sunan Music Flow  ses sisteminde HomeChat özelliği sayesinde diğer Music Flow aygıtlarla bağlantı sağlanabiliyor.

NFC bağlantısı sayesinde cihazlarla eşleşen Music Flow kablosuz ses sisteminin detaylarını IFA 2014’te göreceğiz. Alt bölümde ürünün tanıtım videosuna göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.