LG'den uygun fiyata dev oyuncu monitörü; tam 45 inç

LG'nin yeni 44.5 inçlik OLED oyuncu monitörü, 240Hz yenileme hızıyla oyunculara üst düzey bir deneyim sunuyor.

LG'den uygun fiyata dev oyuncu monitörü; tam 45 inç

LG, rekabetçi oyunculara yönelik ultra pürüzsüz bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanmış yeni UltraGear oyun monitörünü Çin pazarına sundu. 45GS95QE model adına sahip bu cihaz, 44,5 inçlik kavisli bir OLED ekran ve etkileyici 240Hz yenileme hızı ile dikkat çekiyor.

45GS95QE modeli, 3440x1440 çözünürlüğünde 800R kavisli bir OLED panelle donatılmıştır. Bu panel, 21:9 en boy oranıyla, geleneksel 16:9 ekranlara göre daha geniş bir görüş alanı sunar. 275 nit parlaklığa ve 1300 nit'e kadar çıkan tepe parlaklığa sahip monitör, renkleri canlı ve doğru bir şekilde yansıtması için DCI-P3 renk gamının %98,5'ini kapsar. Ayrıca, OLED Care özelliği ekran yanmalarını azaltmaya ve monitörün ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

240Hz yenileme hızı, oyun sırasında görüntülerin pürüzsüz ve yırtılmasız olmasını sağlar. 0,03 ms (GtG) tepki süresi ise hareket bulanıklığını en aza indirir ve kesintisiz bir yanıt verir. DP 1.4 ve HDMI 2.1 arayüzleri ile uyumluluk sayesinde çeşitli cihazlara yüksek yenileme hızında bağlanabilir.

LG'den uygun fiyata dev oyuncu monitörü; tam 44 inç

VESA ClearMR 13000 teknolojisi, hızlı tempolu oyunlarda hareket bulanıklığını daha da azaltırken, AGLR anti-parlama düşük yansıma teknolojisi ekran üzerindeki ışık kaynaklarından kaynaklanan parlamaları en aza indirger. HDR TrueBlack400 desteği ve karanlık alanlarda daha iyi görüş sağlayan bir siyah stabilizatör gibi oyuncu odaklı özellikler de bulunmaktadır. Ayrıca, FPS sayacı ve girdi gecikmesini en aza indiren dinamik aksiyon senkronizasyonu gibi özellikler de oyuncular için eklenmiştir.

"Boundless Vision, Infinite Combat" tasarımı ile LG, monitörün sağladığı sürükleyici deneyimi vurgular. 800R kavis, doğal insan görüşüne uyum sağlayarak oyun içindeki deneyimi daha da artırır.

Monitör, iki giriş ekranını aynı anda gösterebilen PBP ve PIP işlevselliği ile 4 kutuplu bir kulaklık jakı içerir. Ayrıca, NVIDIA G-SYNC Uyumlu ve AMD FreeSync Premium Pro ile sertifikalıdır, bu da görüntülerin pürüzsüz kalmasını ve ekran yırtılmasını en aza indirir.

LG UltraGear 45GS95QE monitörü, JD.com üzerinde 9999 yuan (1399,64 dolar) tanıtım fiyatıyla ön satışa sunulmuştur.