Light L16, DSLR fotoğraf makinelerine kafa tutuyor

İlginç bir girişim olan Light L16, üzerinde tam 16 kameraya sahip. Makine, bu 16 kamerasıyla DSLR fotoğraf makinelerine adeta kafa tutuyor. İlerleyen sayfalarda Light L16 ile çekilmiş örnek fotoğrafları bulabilirsiniz
111
Light L16, DSLR fotoğraf makinelerine kafa tutuyor - Page 1

Farklı mm değerlerine sahip olan kameraların hepsi, deklanşöre bir kez basmanız ile aynı kareyi çekiyor. Bir fotoğrafı, 16 kameradan elde ediyorsunuz.

211
Light L16, DSLR fotoğraf makinelerine kafa tutuyor - Page 2

Cihazın içerisinde özelleştirilmiş bir Android sürümü bulunuyor. Farklı kameralardan gelen fotoğrafları işleyerek toplamda 52 MP çözünürlüğe sahip bir fotoğrafa sahip oluyorsunuz.

311
Light L16, DSLR fotoğraf makinelerine kafa tutuyor - Page 3

Kameraların bir kısmı direkt olarak görüntüye odaklanırken, bir kısmı ise perspektif ve derinlik gibi fotoğrafın kalitesini belirleyen detaylarla ilgileniyor.

411
Light L16, DSLR fotoğraf makinelerine kafa tutuyor - Page 4

f/1.2 diyafram açıklığına sahip olan Light L16, düşük ışık koşullarında şaşırtıcı fotoğraflar çekmeyi başarıyor. DSLR makinelerle arasındaki farkı en çok bu konuda kapatıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.