Donanım

Logitech MK540 klavye mouse seti Türkiyede!

Logitech, kablosuz klavye ve mouse seti MK540 Advanced’i Türkiye’de piyasaya sunduğunu duyurdu

Logitech MK540 klavye mouse seti Türkiyede!

Logitech, yeni kablosuz klavye ve mouse seti MK540 Advanced’i Türkiye’de piyasaya sundu. Setin standart boyuttaki klavyesi, alışılagelmiş tuş dizilimiyle karşımıza çıkıyor. Simetrik olarak tasarlanan mouse, sağ ve sol ele uyum sağlayarak çok yönlü kontrol imkânı sunuyor. Uzun süreli kullanım garantisi veren firma, üretilen setteki klavye pil değişimi olmadan 36 ay, mouse ise 18 ay çalışabiliceği güvencesini sunmakta.

Logitech MK540 klavye mouse seti Türkiyede! - Resim : 1

MK540 Advanced, kutudan çıkan dahili Logitech Unifying USB alıcısı sayesinde, 10 metreye kadar şifreli kablosuz bağlantı sunuyor.

Özel tasarlanmış avuç içi dayanağı ve ayarlanabilir ayakları, sessiz kullanıma imkân sağlıyor. Klavyenin  kısayol tuşları sayesinde, medya, hesap makinesi ve pil kontrolü gibi işlevlere doğrudan erişilebilmesi kullanıcıların daha rahat hareket etmesini sağlıyor. Fn tuşuyla ulaşılabilen diğer kısayollar ise Logitech Options yazılımıyla kolayca kişiselleştirilebilecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.