Logitech Wave Key, konforlu yazım deneyimi sunuyor

Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken Logitech Wave Key klavye, Hindistan pazarında yazım konforunu maksimum seviyeye çıkararak kullanıcıların beğenisini topluyor.

Logitech Wave Key, konforlu yazım deneyimi sunuyor

Geçtiğimiz ay Avrupa'da tanıtılan Logitech'in Wave Key ergonomik klavyesi, nihayet Hindistan pazarına adım attı. Bu klavye, elleriniz ve bilekleriniz üzerindeki yorgunluğu azaltmak için stratejik olarak kıvrılan dalga şeklindeki anahtar çerçevesiyle dikkat çekiyor.

Beyaz renk seçeneği, %46 oranında geri dönüştürülmüş tüketici sonrası plastik kullanırken, gri model ise %61 gibi etkileyici bir orana sahip. Estetik ötesine geçen Wave Key, üç katman destek malzemesine sahip bilek dayama yerine ve +4° eğimli braketiyle konforu ön planda tutuyor. Pratiklik açısından, yumuşak dokunuşlu yüzeyi ile çalışma alanınızı temiz tutmayı kolaylaştırıyor.

Logitech Wave Key, konforlu yazım deneyimi sunuyor

Bağlantı için, klavye Bluetooth üzerinden veya kutuya dahil olan Logi Bolt alıcısıyla eşleştirilebiliyor. Klavye, bir anda üç cihaza kadar bağlanma imkanı sunuyor ve Easy-Switch özelliği, sadece bir tıkla bilgisayarlar, tabletler veya cep telefonları arasında kesintisiz geçiş yapılmasına olanak tanıyor.

Optimize edilmiş bir deneyim için Logitech, Wave Key klavyeyi kendi Lift dikey faresi ile eşleştirmeyi öneriyor. Bu fare, 57° eğim tasarımı sayesinde bileği yükselterek baskıyı hafifletiyor ve kol bükülmesini azaltıyor.

Fiyat ve kullanılabilirlik açısından, Logitech Wave Key kablosuz klavyesi Hindistan'da 6.995 Rs (84$) fiyat etiketiyle satılıyor. Off-beyaz ve Grafit renk seçenekleri mevcut.