Donanım

Logitech'in tescilli mükemmel tasarımları

Tasarımdaki Başarısı 2015 IDEA Tarafından Bir Kez Daha Onaylanan Logitech, Üç Ödülün Sahibi Oldu.

Logitech'in tescilli mükemmel tasarımları

Logitech, Amerika Endüstriyel Tasarımcılar Derneği (ISDA) tarafından gerçekleştirilen 2015 Uluslararası Tasarımda Mükemmeliyet Ödülleri’nde (IDEA – International Design Excellence Awards), Logitech® ConferenceCam Connect ile altın, Logitech® Keys-To-Go ve Logitech® MX Master ile iki bronz ödül olmak üzere, üç ayrı ödüle layık görüldü.

1441011724_ideaawardbronze2bgold.jpg

Logitech Başkanı ve CEO’su Bracken Darell ödül ile ilgili değerlendirmesinde, “Aldığımız her ödül bizi onurlandıryor. Logitech’i tasarım odaklı bir şirkete dönüştürmeye çalışıyoruz. Kazandığımız üç IDEA ödülü doğru yolda olduğumuzu göstermenin yanı sıra güzel hazırlanmış teknoloji ürünleri yaratma becerimizi ortaya koyuyor” dedi.

Dünya çapında en prestijli yarışmalardan biri olarak IDEA’ya her yıl tasarımcılar, öğrenciler ve şirketler başvuruyor. Ürünlerin yenilikçilik ve yaratıcılık açısından değerlendirildiği yarışmaya bu yıl 1.700’den fazla başvuru yapıldı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.