Donanım

Logitech’ten iPad Pro’ya özel klavye

Logitech’in iPad Pro’ya özel klavyesi Logitech Create, Apple'ın Akıllı Klavyesi'ne göre daha gelişmiş özellikler sunuyor.


Logitech, Apple’ın şu sıralar dünyanın birçok ülkesinde satışa sunulan 12.9 inç ekranlı tableti iPad Pro için özel bir klavye duyurdu. Apple’ın Akıllı Klavyesi’nden daha uygun fiyatlı olan Logitech Create klavye, Bluetooth bağlantısına gereksinim duymadan iPad Pro ile eşleşiyor.

1447306683_gsmarena001.jpg

Logitech Create klavyenin şarj sorunu bulunmuyor

Logitech Create klavyenin arkadan aydınlatmalı yapısı, Bluetooth bağlantısına gereksinim duymaması, iOS Kkısa yollarını desteklemesi ve 20$ daha ucuz olması;  Apple’ın Akıllı Klavyesi’nden daha iyi bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunuyor.

İlginizi çekebilir; 

1447307836_gsmarena001.jpg

150$ fiyat biçilen Logitech klavye, iPad Pro’ya tablet üzerinde yer alan konektör aracılığıyla bağlanıyor. Bu nedenle klavyenin şarj edilmesi sorunu ortadan kalkıyor.  Logitech Create klavyenin arka kısmında bulunan stand tabletin üç farklı açıda kullanılmasını mümkün kılıyor. Ayrıca arka bölümdeki koruyucu kapak, çizilme ve sıvı dökülmelerine karşı iPad Pro’u koruyor. Uyku ve uyanma moduna otomatik geçen klavye, siyah, kırmızı ve mavi renkler eşliğinde satışa sunuldu. 

1447308121_logitech-create-backlit-keyboard-case-image-0011-667x375.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.