Donanım

Logitech'ten oyuncular için yeni ekipmanlar!

Logitech G, yeni nesil G603 kablosuz oyun mouse’u, G613 Lightspeed mekanik oyun klavyesi ve G840 XL oyun mouse pad’ini duyurdu.


Logitech G, yeni geliştirdiği HERO optik sensörünü ve gelişmiş LIGHTSPEED kablosuz teknolojisini kullanan yeni ürünlerini oyuncuların beğenisine sundu. Logitech G613 LIGHTSPEED Mekanik Oyun Klavyesi, Logitech G603 Kablosuz Oyun Mouse’u ve Logitech G840 XL Oyun Mouse Pad’i yüksek performanstan ödün vermek istemeyenler için yepyeni bir masaüstü deneyimi sunuyor.

HERO Optik Sensör

HERO Optik Sensör, uzun pil ömrüne sahip, yüksek performanslı bir kablosuz oyun mouse’u yaratma hedefiyle Logitech G tarafından üretildi. Yeni nesil, yüksek verimli optik algılayıcı HERO sensörü, sektöründe lider bir performans sergileyerek 10 kat daha fazla güç verimi sunuyor. HERO, 12.000 DPI’a kadar çıkan hassasiyetiyle sıra dışı isabet oranı ve duyarlılık sağlıyor.

1504083221_highresolution-g603-feature-2-lightspeed.png

G603 Kablosuz Oyun Mouse’u

G603, en üst seviye oyuncuların bile isteklerini karşılayacak kablosuz bir deneyim sunuyor. Logitech G’nin sıra dışı isabet ve kesinlik sağlayan HERO sensörüne sahip ilk oyun mouse’u G603, 12.000 DPI hassasiyetine çıkabiliyor. 500 saatlik kesintisiz oyun performansıyla eşsiz bir performans sergileyen mouse, oyun oynanmadığı zamanlarda LO modunda 8 ms tepki süresiyle, batarya ömrünü 2 AA pille 18 aya kadar artırabiliyor. LIGHTSPEED kablosuz teknolojisini kullanan mouse, bazı kablolu oyun mouse’larını bile geride bırakarak rakipsiz bir güven sunuyor.

G613 Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi

G613 Kablosuz Mekanik Klavye, kullandığı LIGHTSPEED teknolojisi sayesinde 1 ms’lik tepki hızına ulaşırken, kesintisiz iletimiyle de üstün bir performans sunuyor. Bluetooth ile birden fazla cihaza bağlanabilen G613, 2 AA pille 18 aya kadar kesintisiz oyun deneyimi yaşatıyor.

İdeal hız ayarı için oyunculara programlanabilir 6 özel G-Tuşu sunan klavye aynı zamanda Logitech'in seçkin Romer-GTM mekanik tuş anahtarlarıyla profesyonel düzeyde performans ve dayanıklılık sağlıyor. 1,5 mm'lik kısa aktivasyon mesafesi olan Romer-GTM, standart mekanik tuş anahtarlarına göre %25’e kadar daha hızlı. Oyun geliştirmeye yönelik tasarlanan Romer-GTM tuş anahtarı, hız, hassasiyet ve sessiz performansın mükemmel bileşimini sunuyor.

1504083235_highresolution-g613-feature-2-lightspeed.png

Ekstra Geniş G840 XL Mouse Pad

Geniş ölçüsü sayesinde tüm masaüstünü birleştirip ideal bir oyun alanı yaratan G840, mouse ve klavyeyi istenilen şekilde yerleştirmeye olanak tanıyarak oyuncunun özgürlüğünü kısıtlamadan konforunu sağlıyor. G840, üzerindeki mouse hareketlerini hissederek hem hızlı dönüşlerde hem de yavaş kontrollerde optimizasyon sağlarken, isabetli bir şekilde hedef almayı kolaylaştırıyor.

Kumaşa sabitlenmiş kauçuk tabanıyla oyun esnasında özellikle gergin anlarda yapılan hızlı el hareketleri sonrasında esnek yüzeyin yerinde durmasına yardımcı olurken, kumaşın toplanmasını önlüyor. G840 dayanıklı ve esnek yapısı sayesinde kolayca rulo haline getirilebiliyor ve ürünle beraber gelen taşıma kabına yerleştirilip, rahatça taşınabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.