Donanım

Maceraperestlerin kamerası HP Action Cam artık Türkiye’de!

HP Action Cam kameralar ile profesyonel video ve fotoğraf çekimleri artık çok kolay.

Maceraperestlerin kamerası HP Action Cam artık Türkiye’de!

Nisan ayında Türkiye’de satışa sunulan HP Action Cam kameralar gözü kara maceraperestlere olağanüstü video ve kamera keyfi yaşatıyor.

Her türlü çevresel koşullarda kullanılabilen ve özel olarak tasarlanan HP Action Cam’ler ile kayak yaparken, bisiklete binerken veya paraşütten atlarken yaşanılan adrenalin dolu anları kaydetmek çok kolay. Dahili bilek kumandasıyla 15 metreye mesafeye kadar hem video hem de fotoğraf çekebilen HP Action Cam’lerin 2 çeşidi bulunuyor.

 1399293137_hp-ac150-1.jpg

HP ac200w Action Cam

60 metre suya dayanıklı ve akıllı telefonlarla uyumlu HP AC200W 170 derecelik ultra geniş açılı lensler ile olağanüstü video ve fotoğraflar çekebiliyor. Xcam uygulamasıyla kameranın görüş açısından aynı anda tablet veya akıllı telefonlara görüntü aktarımı yaparak uzaktayken de kolayca kullanmak mümkün. Radyo frekansıyla bağlantı sağlayan, 5 metreye kadar suya dayanıklı bileklik kumandasıyla fotoğraf ve video çekilebiliyor, kaska yerleştirilen AC200W ile bilek kumandasından kayıt yapılabiliyor.

 1399293150_hp-ac150-2.jpg

HP ac150 Action Cam

HP ac150 Action Cam, kolayca kontrol edilebilir dayanıklı ve ergonomik su geçirmez kabıyla dalgıç maskelerine, bisiklet ve motor kasklarına uyumlu. Video kaydı yapılabilen ve fotoğraf çekilebilen HP ac150 Action Cam su geçirmez kutusu ile veya haricen kullanılabilen Parlak 1.5” ekran ve kolayca ulaşılabilen tuşlarıyla en uygun modun seçilebilmesinde kolaylık sağlıyor.

 1399293165_hp-ac-200w-top-profile-with-waterproof-casewht.jpg

HP ac150 ile dahili mikrofon ve hoparlör sayesinde videolarda gerçek zamanlı ses kaydı da yapışabiliyor.  

799 TL’den satışa sunulan HP ac200w Action Cam ve 599 TL’den satışa sunulan HP ac150 Action Cam www.mobicom.com.tr adresinden de satın alınabiliyor.  

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.