Mart 2022'nin en iyi pil performansına sahip 10 telefonu belli oldu! - Page 1

En iyi pil ömrüne sahip telefonların hangileri olduğunu merak mı ediyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Günümüzde satışa sunulan en uzun ömürlü akıllı telefon modellerini sizler için listeledik.


Bir akıllı telefonda ne ararsanız arayın, kesin olan bir şey var ki, iyi bir pil ömrü sunduğundan emin olmak isteyeceksiniz.


Yalnızca birkaç saatlik kullanımdan sonra pil süresinin ihtiyacınızı karşılayacak süreye sahip olmadığını fark ediyorsanız, o telefonun video akışı için harika bir ekrana veya birinci sınıf bir kameraya sahip olması sizi memnun etmeyebilir.


Bazıları için uzun pil ömrü, ister biriyle bağlantıda kalmanın bir yolu olsun, isterse de günlerce geçerli bir güç kaynağından uzaklaşmak için gerekli olsun, her koşulda çok önemlidir.

Mart 2022'nin en iyi pil performansına sahip 10 telefonu belli oldu! - Page 2

Elbette, bu sizi rahatsız etmiyorsa gün içinde şarj edebilirsiniz veya hatta prizden uzaktayken telefonunuzu şarj etmek için bir powerbank taşıyabilirsiniz. Ancak pilinizin yüzde simgesini sürekli kontrol etmek istemiyorsanız, o zaman işte bakmanız gereken telefonlar.


Not: En iyi pil ömrüne sahip olan telefon modellerini için listelerken, Dxomark'ın 2022 Mart ayı değerlendirmesini dikkate aldık.


Mart 2022'nin en iyi pil performansına sahip 10 telefonu belli oldu!

Mart 2022'nin en iyi pil performansına sahip 10 telefonu belli oldu! - Page 3

1- Oppo Reno6 5G


Batarya Performans Puanı: 96


Batarya Kapasitesi: 4310 mAh

Mart 2022'nin en iyi pil performansına sahip 10 telefonu belli oldu! - Page 4

2- Realme GT Neo 2 5G


Batarya Performans Puanı: 94


Batarya Kapasitesi: 5000 mAh

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.