Donanım

Masaüstü bilgisayarlara en hızlı kablosuz çözüm

AirTies'tan masaüstü bilgisayarlara en hızlı kablosuz çözüm.

Masaüstü bilgisayarlara en hızlı kablosuz çözüm

AirTies, yeni kablosuz ağ erişim cihazı Air 2315 ile masaüstü bilgisayarlara kablosuz ağa hızlı ve kolay ulaşım imkanı sunuyor.  Harici anteni ile en uzak noktalarda bile kesintisiz veri iletişimi sağlıyor.

Her ne kadar mobil cihazlar baş döndürücü bir hızla yayılmaya devam etse de özellikle performans beklentisi yüksek olan bilgisayar kullanıcıları için PC’ler hala gözde olmaya devam ediyor. Diğer taraftan internet ve ağ erişimi için kablolara mahkum olmak da PC kullanıcıları için bir o kadar can sıkıcı bir hal alıyor.

AirTies, yeni küçük ve akıllı kablosuz ağ adaptörü Air 2315’la modem ve PC arasında uzanan kabloları ortadan kaldırıyor. 150 Mbit’e varan hızlarda kablosuz veri taşıma kapasitesine sahip cihaz, 11N standardıyla kablosuz ağ üzerinden çok daha hızlı video akışı ve dosya paylaşımına imkan sağlıyor.

1354193757_air2315.jpg

Air 2315, USB uzatma kablosu ve özel aparatı ile masaüstünde istenilen bir noktaya kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Böylece çoğunlukla PC’lerin arkasında kalan USB girişleri nedeniyle düşük sinyal alma sorunu yaşanmıyor. 4db kazanımlı harici anteni ile modeme uzak bir noktada olsanız bile kablosuz sinyali alarak kesintisiz veri iletişimi sağlanıyor. Farklı çalışma ortamları için çevrilip döndürülebilen harici anteni gerekli durumlarda değiştirilebiliyor. Böylece kablosuz ağ sinyallerine çok daha güçlü ulaşılabiliyor.

KOLAY KURULUM

802 11b/g modem ve erişim noktaları ile de uyumlu çalışan cihaz, kolay kurulum CD’si sayesinde dakikalar içinde kullanıma hazır hale geliyor.  AirTouch özelliğine sahip olan cihaz bu özelliği destekleyen routerlarla kurulumu tek tuşa basarak gerçekleşiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.