Donanım

Microsoft Band 2'den ilk görüntüler

Microsoft Band 2 önceki modele göre daha güzel görünüyor.

Microsoft Band 2'den ilk görüntüler

Microsoft’un 6 Ekim’de düzenleyeceği donanım etkinliğinin konuklarından biri de ikinci nesil Microsoft Band olacak. MicrosoftInsider.es  sitesi tarafından sızdırılan görüntüler Microsoft Band 2’nin tasarımını gözler önüne sererken, Microsoft’un bu defa tasarım noktasında iyi bir iş çıkardığını görüyoruz. 

1442812627_microsoft-band-2a.jpg

Bileği kavrayacak şekilde kavisli bir tasarıma sahip olan Microsoft Band 2’de yan taraflar metal malzemeden oluşuyor. Ürünün yan tarafında ayrıca bir fiziksel butona yer veriliyor.

Micrososft Band 2 yüksekliği ölçebilecek

Microsoft Band 2 selefinde yer alan tüm sensörleri bulunduracak. Üründe ayrıca yüksekliği ölçen bir sensöre de yer verilecek.  Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemleriyle uyumlu olacak Microsoft Band 2 daha önceki modelde olduğu gibi kalp hızı, stres düzeyi, Ultraviyole ışın seviyesini ve uyku düzenini ölçebilecek.

Suya ve toza karşı dayanıklı bir yapıda olacak Microsoft Band 2’de ayrıca Cortona sesli asistan desteği de mevcut olacak. Akıllı bileklik bu sayede sesli komutlar yöneltilebilecek. 

1442812666_2.jpg1442812674_3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.