Donanım

Microsoft Band 2'nin Android yetenekleri geliştirildi

Microsoft akıllı bilekliği Band 2 için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme akıllı bilekliğin Android tarafındaki yeteneklerini geliştiriyor.

Microsoft Band 2'nin Android yetenekleri geliştirildi

Microsoft ikinci nesil akıllı bilekliği için bir güncelleme yayınladı. Söz konusu güncelleme Microsoft Band 2’nin Android tarafındaki yeteneklerine yenilerini ekliyor. Android kullanıcıları güncellemeyle birlikte kilo verme, atılan adım ve koşu mesafesi gibi egzersiz faaliyetlerini arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

1454403151_band-2.png

Microsoft Band 2 yeni güncellemeyle birlikte spor müsabaka sonuçlarını ve haber başlıklarını bildirim şeklinde kullanıcılara sunacak. GPS güç tasarrufu sayesinde akıllı bilekliğin pil süresinin dört saate yakın uzatan güncelleme, bir dizi hata düzeltmeleri de içeriyor.

Microsoft Band 2 sahibiyseniz güncel Microsoft Health uygulamasını Google Play Store'dan indirerek en yeni özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.