Donanım

Microsoft Eski Notebookları Satın Alıyor!

Microsoft Eski Notebookları Satın Alıyor! Detaylar haberimizde...

Microsoft Eski Notebookları Satın Alıyor!

Microsoft oldukça sağlam bir kampanya ile  ABD, Kanada, Fransa, Almanya, Hindistan ve Tayvan'daki "eski notebook" sahibi olanları sevindirdi. Microsoft bu notebookları 200$'a satın alacak!

Windows 10 için oldukça uğraş veren, diğer tüm işletim sistemlerini unutturacak bir performans sergilemek isteyen Microsoft, "demode" işletim sistemlerine sahip "demode" dizüstü bilgisayarları satın alacak. Böylece kendisine ait eski işletim sistemleri olan XP, Vista, Windows 7 gibi işletim sistemlerinden de kurtulacak olan Microsoft, çıkmasından 6 yıl geçmeyen notebookları 200$'a satın alacak. Hatta rakibinden de kurtulmak isteyen Microsoft, Apple'ın MacBook'larını ise 300$'dan satın alacak.

Eğer siz de kampanya kapsamındaki ülkelerden birindeyseniz; 11.6-inç boyutundan daha büyük ekrana sahip, çalışır durumda ve 6. yılını doldurmayan notebookunuzu Microsoft'a satabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.