Donanım

Microsoft 'Surface' tablet görüntüleri sızdı!

Microsoft Surface Tablet için geri sayım başladı!


Microsoft'un tablet piyasasındaki bu girişiminin erteleneceği ya da başarısız olacağı ile ilgili bir çok söylenti çıkmasına rağmen Microsoft sonunda yeni tabletini duyurmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz saatlerde Surface tabletten yeni görüntüler internete sızdırılmaya başladı bile.

Tablet piyasası bu yılın en hızlı gelişen marketlerinden biri oldu. Tablet piyasasına ilk girişimi olan Microsoft bu konuda şüphesiz ki tecrübesiz. Geçtiğimiz günlerde özellikle Acer CEO'su tarafından 'iki kere düşünün' tavsiyelerine maruz kalan Surface tabletin ilgi görüp görmeyeceği büyük bir merak konusu halini aldı. Microsoft yeni tabletini yeni işletim sistemi Windows 8 ile duyuracak.

1344594570_dsc0109620x412.jpg

Bu yıl en çok ilgi gören 10.6 inç ekran boyutundaki ve Microsoft'un en büyük rakipleri diyebiliriz. iPad performansıyla, Nexus 7 de performans ve fiyatıyla Microsoft'u zorlayacak. Microsoft Surface 26 Ekim tarihinde yani Windows 8 ile aynı tarihte çıkacak.


Microsoft Surface Tablet görüntülerini incelemek için göz atabilirsiniz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.