Donanım

Microsoft Surface tablet ön siparişte!

Microsoft'un merakla beklenen Windows 8'li Surface tabletinin fiyatları belli oldu.

Microsoft Surface tablet ön siparişte!

Windows 8 işletim sistemine sahip Microsoft'un tableti Surface'in fiyatları Microsof'tun sitesinde yaptığı duyuruyla belli oldu.

Yayınlanan bilgilere göre 32GB ve 64GB olarak satılacak olan Surface tabletin şu an için 3 farklı fiyatlandırması bulunuyor. Boyutlara ek olarak ayrıca Touch Cover ve Type Cover olarak belirtilen Dokunmatik özelliğe sahip kılıf ve basılabilen tuş özelliğie sahip kılıf olmak üzere iki çeşit ve 5 farklı renk ile ön siparişe sunuldu.

Yapılacak ön siparişler'in Amerika'da 26 Ekim itibariyle iletilmeye başlanacağı yazıyor. Amerika dışında ön sipariş için tıklanıldığında ise Avustalya, Kanada, Almanya, Fransa ve İngiltere'de Microsoft Store'larda ön siparişe açıldığı görülüyor. Türkiye için henüz ön siparişe verilebilecek bir alan yok.

Windows 8'li Surface tabletin açıklanan fiyatları ise ;

Amerika için;

64 GB, Siyah dokunmatik kılıf ile birlikte : 699 Dolar
32 GB Siyah dokunmatik kılıf ile birlikte : 599 Dolar
32 GB Siyah kılıfsız fiyat : 499 Dolar

Ayrı olarak satılan Surface dokunmatik kılıflar ise 5 farklı renkte ve 139,99 Dolar olarak satışa sunuldu.

Type Cover - Basılabilir klavyeli kılıfın 149,99 Dolar fiyatla şu an için görünen sadece siyah rengiyle ön siparişte olduğu.

Avrupa'da açıklanan satış fiyatları ise (İngiltere) 399€ , 479€ ve 399€ olarak belirlenmiş. Türkiye fiyatı ve Türkiye'ye ne zaman geleceği konusunda herhangi bir bilgi ise yer almıyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.