Donanım

Microsoft: Yeni Surface yolda

Ballmer çok yakında yeni Surface ile kullanıcıya ulaşacaklarını belirtti

Microsoft: Yeni Surface yolda

Yaz ayları genel olarak telefon ve bilgisayar üreticileri için canlı geçiyor. Mayıs ayından bu yana Google ve Samsung başta olmak üzere bir çok cihaz tanıtımına şahit olduk. Sıra Microsoft'a geldi sanırım. Microsoft'un geçtiğimiz yıl tablet dünyasına damgasını vurduğu Surface tablet Windows 8'li tabletler arasında başı çekmişti.

Microsoft Surface çıkmadan önce epey yankı uyandırmıştı ve bir süre gecikmesinden dolayı da üzerindeki beklentiyi çoğaltmıştı. Surface büyük bir gürültüyle gelmesine rağmen beklenildiği başarının azını gösterdi.

1374886698_ballmer-microsoft-testing-next-gen-surface-tablet.jpg

Yine de piyasadaki en iyi tabletlerden biri diyebiliriz, sadece rakibi fazla. Microsoft Surface'in HD modelinden sonra yeni modelin nasıl özelliklerle geleceği konusunda bazı tahminler bulunuyor. Bunlardan biri Xperia Tablet Z'de olduğu gibi su geçirmez özellik olacak.

Microsoft CEO'sunun dün yaptığı açıklamada yeni nesil Surface'in çok yakında geleceği belirtiliyor. Yeni Surface'in detaylı özellikleri henüz net değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.