Donanım

Microsoft'tan akıl almaz bir akıllı telefon projesi!

Microsoft'un bu projesi çok konuşulacak!

Microsoft'tan akıl almaz bir akıllı telefon projesi!

Biraz sonra göreceğiniz akıllı telefon tasarımı onlarca şirketin uğruna patent kavgası ettiği bir projeden uzak değil aslında. Microsoft son zamanlarda akıllı telefon denildiği zaman aklımıza gelecek ilk tasarım olan ön tarafın komple dokunmatik olduğu, arka tarafın düz parlak olduğu genel yargıyı kırıp değiştirecek bir akıllı telefon ile gelmeyi planlıyor.

İşte o akıllı telefonun projesine ait fotoğrafı sizlerle paylaşacağız bugün. Bugüne kadar olan tasarımları unutun, çünkü zaten unutacaksınız desek klişe bi laf etmiş oluruz fakat gerçekten öle.. ^^

1335382892_20120424165439.jpg

Geçtiğimiz günlerde PatentBolt.com Microsoft'un son aldığı patentlerle ilgili resimleri ve detayları yayınladı. "Patent temelde, ön tarafta geleneksel yüksek güç tüketimli dokunmatik ekran ve arka yüzeyde düşük güç tüketen ekran tasarımına dayanıyor." Telefon kullanımında tasarrufa gitmek için örnek bir mesajda, arka bölge, yani tasarruflu bölge kullanılırken diğer türlü işlemlerde ön taraf kullanılıp telefona daha değişik bir görsellik kazandırılabiliyor.

*Detaylarının henüz netleşmediği bu patent hakkında gelecek  haberlerimizde yansıyan gerçekleri sizler için sunacağız..

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.