Donanım

Mini iPad ince çerçeve ile geliyor

Son söylentilere göre Apple, 7.8 inç retina ekrana sahip iPad'ın görüntüleme alanını maksimize etmek için diğer iPad'lara göre daha ince bir çerçeve kullanacak.

Mini iPad ince çerçeve ile geliyor

iPad'in yeni modelinin 7.8 inç dokunmatik retina ekrana sahip, A5X işlemci, daha fazla Ram, geliştirilmiş kamera ve LTE bağlantısı ile iPad Mini olacağı söylentileri hala devam ediyor.

Son söylentilere göre Apple, 7.8 inç retina ekrana sahip iPad'ın görüntüleme alanını maksimize etmek için diğer iPad'lara göre daha ince bir çerçeve kullanacak. Daha önce iPad kullandıysanız anlarsınız bu çerçeve, ekran ile yanlışlıkla olan etkileşimleri engellemek için iyi bir fikir gibi görünüyor.

1331569118_ipad8inch.jpg

Apple'ın Mini iPad'ı ne zaman piyasaya süreceği henüz bilinmiyor. Ancak tablet piyasasında Amazon ve Samsung gibi güçlü rakipleri var.

Mini iPad'ın retina ekran olacağı söylentileri yanında Apple'ın diğer tabletleri gibi IPS olacağı da söyleniyor. Ayrıca Mini iPad'ın 249 dolar ile 299 dolar arasında bir fiyatla piyasaya sürüleceği de söylentiler arasında.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.