Donanım

Mini iPad'den yeni görüntüler sızdırıldı!

Lansmanına bir gün kala Mini iPad'den yeni görüntüler geldi.


Apple'ın yarınki iPhone 5 etkinliğinde yeni iPad Mini'yi de tanıtacağı söylentileri bir süredir dolaşıyordu. iPhone 5 etkinliğinden önce Mini iPad resimleri internete sızdırıldı. iPhone 5'ten sonra şimdi merak konusu yeni mini iPad olacak.

Çin sitesi DGtle tarafından yayınlanan görüntülerin yeni iPad'e ait olduğu iddia edildi. iPad Mini konusunda merak edilen en önemli şeylerden biri de fiyat konusu. Google Nexus 7'nin 7 inç tableti 199$ ile tablet piyasasına bomba gibi düşmüştü.

Apple'ın Nexus 7'nin ardından başlayan Mini iPad çalışmaları sonunda meyve veriyor. Ancak acaba uygun fiyatlı bir Apple ürünü görebilecek miyiz? Yeni iPad Mini de Nexus 7 gibi uygun fiyatla mı gelecek? Apple'ın yeni iPad'ini yarın duyuracağından henüz %100 emin değiliz. Yapılan tahminlerde yeni iPad ve iPod'ları yarın göreceğimiz belirtiliyor, bu sorunun kesin cevabına yarın ulaşabileceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.