Donanım

Monster Notebook Workstation Serileri ile Teknoloji’yi Yaşayın

Hızla gelişen bilişim sektöründe rakiplerinizi atlatmak istiyorsanız, mobil grafik çözümlerinde en yeni ve en ileri teknolojiyi taşıyan Monster workstation (iş istasyonu) serileriyle mutlaka tanışmalısınız.

Monster Notebook Workstation Serileri  ile Teknoloji’yi Yaşayın

Hızla gelişen bilişim sektöründe rakiplerinizi atlatmak istiyorsanız, mobil grafik çözümlerinde en yeni ve en ileri teknolojiyi taşıyan Monster workstation (iş istasyonu) serileriyle mutlaka tanışmalısınız.

Peki ya Nedir Bu Workstation ?

Workstation, teknik ve bilimsel çalışmalar için tasarlanan gelişmiş düzeyde mikrobilgisayardır. Tek bir kullanıcının kullanması için tasarlanırlar. Daha iyi performans gösterebilmeleri için bünyelerinde özel CPU, RAM, hard disk ve ekran kartlarından bir ya da bir kaçı bulunmaktadır. Workstation bilgisayarlar iş istasyonu olarak da adlandırılmaktadırlar. Bu bilgisayarlar, ağ üzerinden başka bilgisayarlara da hizmet üretebilirler. Günümüzde başarılı olabilmek ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sadece ''bilgisayar parçaları dağıtıcısı'' düşüncesi yetersiz hale gelmiştir. Bu düşüncenin mutlaka güvenilir ürünler, güvenilir iş ortakları, kaliteli hizmet, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilen profesyonel bir kadro ve tümünün uyum içinde çalışmasını sağlayacak modern bir yönetim anlayışı ile desteklenmesi gerekmektedir.

1434534832_monster-markut-workstation.png

Monster Notebook sadece dizüstü bilgisayar üreten yerli Fokus Bilgisayar'ın bünyesinde bir markadır. İngilizce sözcük anlamı canavar anlamına gelen Monster, marka için yüksek performanslı, güçlü ve her koşulda canavar gibi çalışan dizüstü bilgisayarları ifade etmektedir. Monster Notebook müşterilerine sunduğu hizmet kalitesinin güvenilir olduğundan emin olabilmek için öncelikle güvenilir iş ortakları ve bu firmaların güvenilir ürünleri ile anlaşmalar yapmaktadır.

Her müşterisinin özel isteklerini ilk sırada tutarak, zamanında ve en üstün kalitede hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Müşterileri ile her fırsatı paylaşan Monster, vermiş olduğu sözlere bağlı kalarak müşterileri ile birlikte kazanma stratejisini korumaktadır. Workstation bilgisayarlar mühendislik, tasarım, animasyon gibi yoğun grafik ve hesaplama işlemlerinin yapılabilmesine olanak sağlayan yüksek performanslı donanımlar kullanmaktadırlar. Aynı anda birçok ekrana bağlanarak çok sayıda uygulama ve veri aynı anda görüntülenebilir, verim arttırılabilir. Ayrıca iş istasyonları da diğer bilgisayar sistemlerinden farklı olarak hata düzeltme özellikli özel bellekler kullanıldığından sistemin kilitlenmesi, ekran donması ya da bilgisayarın çökmesi gibi sorunlar yaşanmaz. Monster iş istasyonu serileri ile Autodesk ve Adobe gibi performansı zorlayan programlar hiç sorun yaşamadan çalışmaktadır. Örneğin; tasarım işinde iseniz, 3D modelleme için bünyesinde birden çok işlemci barındıran Nvidia Quadro başta olmak üzere gelişmiş ekran kartı özelliğine sahip, ram kapasitesi fazla olan üstün performanslı Monster Markut Workstation kullanabilirsiniz. 

Render kabusunu da ortadan kaldırarak toz pembe bir rüyaya dönüştüren Monster iş istasyonu laptoplar, 3ds Max® programını da açmaktadır. Böylece 3D animasyon ve 3D modelleme çözümlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca tüm ürünlerinde kullanılan Nvidia Quadro ekran kartı ile yüksek çözünürlük ve görüntü işlemi gerektiren tüm uygulamalarda geometrik performansı da artırarak interaktif çalışmayı sağlamaktadır. Eğer PC tabanlı bilgisayarlarınız artık ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa her alanda kullanıma göre geliştirilebilen, özel yeteneklere sahip iş istasyonu modelleri sizin için kurtarıcı olacaktır. Mimar, mühendis, tasarımcı, medya çalışanı ve üretime yönelik her alanda çalışan profesyoneller için Monster workstationlar en büyük yardımcınız olmaya hazırdır.

Monster workstation notebooklar medya-eğlence, 3D görselleme, mimari ve tasarım alanlarında kullanılmak üzere dizayn edilmiş özel yetenekli ürünlerden oluşmaktadır. Hangi alan için kullanmak isterseniz, iş istasyonunuz bu iş için tasarlanmış grafik kartları ve özel bileşenlerden oluşturulur. Zamanın hızla akıp geçtiği iş dünyasında rakiplerinize karşı yarışırken en büyük yardımcınız olan Monster workstation serilerine bu bağlantıdan ulaşabilir ve istediğiniz iş istasyonu modelini seçebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.