Mor renkli Xbox One S Fortnite Limited Edition sızdı!

Microsoft'un Blu-ray sürücülü ve mor renkli Xbox One S sürümü ortaya çıktı. Fortnite kitiyle satışa çıkacak olan ürünün önümüzdeki ay düzenlenecek E3 konferansında tanıtılması bekleniyor.

Mor renkli Xbox One S Fortnite Limited Edition sızdı!

Öyle görünüyor ki Microsoft, Fortnite fanlarını mutlu etmek adına konsollarından Xbox One S’i özel bir renkte satışa sunacak. WinFuture raporuna göre mor renkli Xbox, önümüzdeki haftalarda Fortnite severlere özel bir kit ile satışa sunulacağı düşünülüyor.

Mor renkli Xbox One S Fortnite Limited Edition sızdı!

WinTure kaynaklı bilgilere göre Microsoft, mor renkli Xbox'u önümüzdeki haftalarda Fortnite severlere özel bir kit ile satışa sunulacak. Kit içerisinde “Dark Vertex” adlı kostüm ve 2000 V-Bucks bulunacak. Ayrıca rapora göre set, bir aylık Xbox Live Gold, EA Access ve Xbox Game Pass aboneliklerini de içerecek.

Mor renkli Xbox One S Fortnite Limited Edition sızdı! - Resim : 1

Microsoft’un tam olarak ne zaman satışa sunacağı belli olmayan bu mor konsolunun, 299 dolar değerinde olacağı düşünülüyor. Ayrıca konsolun 1 TB depolama alanıyla beraber ve Blu-ray optik sürücü ile geleceği ifade ediliyor. Daha önce Microsoft aynı çalışmayı  Minecraft için de yapmıştı. 

9 Haziran Pazar günü E3 konferansında yıllık etkinliğini düzenleyecek Microsoft, şimdiye kadar yapılan açıklamalarına göre “büyük bir şeyler” sergileyeceğini belirtti. Microsoft, bu söylem doğrultusunda xCloud oyun akış hizmeti için planlarını geliştireceği, yeni bir Gears 5 oyunu duyuracağını da ekledi. Bu mor konsolun da aynı etkinlikte tanıtılacağı düşünülüyor.