Donanım

MSI, AMD Fury X Ekran kartını tanıttı

Mütevazi bir kasada inanılmaz bir güç

MSI, AMD Fury X Ekran kartını tanıttı

Ekran kartlarında dünya lideri MSI, AMD'nin çığır açan Radeon R9 Fury X ekran kartını duyurarak MSI R9 Fury X 4G ile, AMD R9 ve R7 300 serisine yeni bir üst sınıf üye katmış oldu. 

MSI R9 Fury X 4G, yüksek bant genişliğine sahip 4 GB belleği, eşsiz bir performans için doğrudan AMD'nin Fiji XT grafik işlemcisine entegre edildi. AMD Fury X, ultra yüksek çözünürlüklü oyun deneyimi ve sanal gerçeklik için özell olarak tasarlandı. 

1435245411_msi-r9fury-boxshot.jpg

Ekran kartı, üst sınıf kartlarda alışık olduğumuzdan çok daha ufak boyutta bir kasaya sahip. Böylece neredeyse her kasaya uyum sağlıyor.Kutuya dahil edilmiş kapalı döngü su soğutma çözümü ile GPU, normal oyun koşullarında 50 derece seviyesinde bir sıcaklıkta kalıyor. Kasanın iç kısmına monte edilebilen radyatör ısıyı doğrudan dışarı atıyor. Bir adet yüksek kaliteli 12mm fan kullanan ekran kartı son derece sessiz çalışıyor. 

1435245808_screenshot3.png

Tüm bu etkileyici teknik özelliklerinin yanında MSI R9 Fury X 4G ayrıca kartın yanlarında bulunan LED ışıklarla da dikkat çekiyor. Bu ışıkların bazıları GPU işlem yoğunluğunu gösterirken diğerleri de heyecan verici ışık efektleri yaratıyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.