Donanım

MSI X99S XPOWER AC, 3D Mark dünya rekoru kırdı

MSI® X99S XPOWER AC 3DMark Dünya Rekorunu kırarak Hızaşırtmada yeni bir boyuta yelken açtı.

MSI X99S XPOWER AC, 3D Mark dünya rekoru kırdı

MSI'ın yeni Inte X99 tabanlı hızaşırtma anakartlarından MSI X99S XPOWER AC, 4-way MSI GTX 980 GAMING 4G donanımı ile 3DMark - Fire Strike üzerinde 40052 puanla dünya rekoruna imza attı. OC UK takımından 8 Pack ve ve Pepinorang adlı hızaşırtmacıların yardımı ile MSI, dünyada 3DMark Fire Strike üzerinde 40000 skorunu geçen ilk üretici oldu.
 

MSI X99S XPOWER AC ayrıca 3DMark Vantage üzerinde 109069 ve 3DMark 11 üzerinde 44538 skoruna ulaştı. 

HWBot.org sıralamasını buradan kontrol edebilirsiniz: Rankings

8 Pack rekorunu buradan kontrol edebilirsiniz: 8 Pack

Dünya Rekorlarında yeni bir Dönem

Hızaşırtma şampiyonu geri döndü. Hızaşırtma meraklılarına akıllı çözümlerle dünya rekorları hediye eden  MSI, X99S XPOWER AC anakartla yeni bir OC backplate, LN2 potu için akıllı bir montaj çözümü, soğutma çözümünü kolaylaştırmak ve kapaksız işlemcinin frekansını son Mhz'e kadar zorlamak için Delid Die Guard ile geliyor.  Gelecek nesil OC Engine adanmış saat üreteci sayesinde 100 / 125 / 167 MHz aralıklarla esnek BCLK ayarlarına olanak tanırken yeni nesil yonga çok daha düşük güç tüketiminin yanında en zorlu koşullarda bile yüksek kararlılık sunuyor. 

En iyi, daha da iyi oldu!

Oyun odaklı ekran kartlarında dünya lideri konumundaki MSI'ın GAMING serisi kalitesiyle üretilen MSI GTX 980 GAMING 4G, Hybrid Frozr teknolojisine sahip yepyeni soğutma çözümü Twin Frozr V ile geliyor. MSI GTX 980 GAMING ekram lartşaro düşük gürültü ve düşük ısılarda yüksek performanslı oyun grafikleri ile sunuyor. GAMING serisine ek olarak MSI, mükemmel performans arayışında olanlara referans modeller de sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.