Donanım

MSI'den dünyanın en iyi tümleşik GAMING ses kartı

MSI'ın yeni Z97 GAMING 9 AC, Dünyanın En iyi Tümleşik Oyun Ses Kartını taşıyor.


Anakart teknolojilerinde dünya lideri MSI, Z97 GAMING 9 AC anakartının çıkışını duyurdu. Z97 GAMING 9 AC, heyecan verici yeni heatsinkler ve anakart üzerindeki yeni özellikleri temsil eden benzersiz ejderha zırhı ile özel bir tasarım. En önemli özelliklerinden biri olan Xtreme Auido DAC, titizlikle seçilmiş yüksek kaliteli ses bileşenleri ile donatılmış, ince ayarları profesyoneller tarafından  yapılmış üst seviye bir dahili ses kartı. 120dB Sinyal-Gürültü oranı (SNR), stüdyo sınıfı HiFi sistemler ve oyun kulaklıkları için 192kHz / 32-Bit saf ses kalitesi sunuyor. MSI Z97 GAMING 9 AC ayrıca Bluetooth 4.0 ve Intel® WiDi desteğine sahip Intel® Wi-Fi AC modülü ilegeliyor.

1401526732_z97g9ac-box.jpg

MSI Z97 GAMING 9 AC anakart ile ilgili daha fazla bilgi için: game.msi.com  

1401526742_z97g9ac-dac.jpg

Dünyanın En İyi tümleşik Hi-Fi GAMING Ses donanımı 

Üstün ses kalitesi, oyunlarda yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgiyi belirleyen faktörlerden biri. MSI Z97 GAMING 9 AC anakart, ayrıcalıklı bir HiFi ses kartı ile geliyor. 192kHz / 32-Bit mükemmel ses kalitesi ve 120dB SNR oranı bu tümleşik ses kartı ile geliyor! Ayrıca C-Media HD ses işlemcisi, Wolfson WM8741 DAC ve Texas Instruments TPA6120A2 amplifikatör de bu gerçekten inanılmaz ses deneyimini sunan özel bileşenlerden bazıları. Saf ses kalitesi ve nefes kesen, daha önce duymadığınız oyun seslerini deneyimleyin, rakiplerinizden her zaman daha avantajlı olun. 

 

Profesyoneller tarafından seçilmiş en iyi bileşenler

Xtreme Audio DAC yalnızca en iyi HiFi bileşenlerden oluşmuş bir sistem değil, aynı zamanda profesyoneller tarafından özenle bir araya getirilmiş ve stüdyo seviyesi ses kalitesi için daha temiz, daha sıcak ve dengeli ses çıkışı vermek üzere ayarlanmış bir yongaseti.

Xtreme Audio DAC, merkezindeki C-Media CM6631A HD ses işlemcisi ile son derece gerçekçi bir ses çıkışı ve kayıt özellikleri ile 192kHz / 32-Bit kalite ve 120dB seviyesine kadar sinyal-gürültü oranı (SNR) sunuyor. BU işlemci, kaliteli ses meraklılıkarı arasında son derece popüler olan ve en iyi  ses protokolleri arasında gösterilen ASIO 2.2 sürücüsü ile denetleniyor. Değişken bit derinliği, örneklem oranı, çok kanallı işlem ve eşitleme desteğine sahip. ASIO 2.2 desteği ile daha önce yaşamadığınız bir kalite ve kaynağına %100 sadık bir ses deneyimine tanık olacaksınız.

 

1401526757_z97g9ac-pcb.jpg
1401526831_z97g9ac-asio.jpg

Ultra-düşük distorsiyon ile gerçeğine en yakın ses deneyimini yaşayacaksınız. C-Media CM6631A HD ses işlemcisi, benzersiz SNR oranı sunan, düşük bant dışı gürültüye sahip Wolfson WM8741 DAC dijital-analog dönüştürücü ve üst sınıf programlanabilir gelişmiş dijital filtreler ile destekleniyor. WM8741 yongası ses sinyalini en ideal dinleme koşullarına dönüştürerek optimal analog ses üretimini gerçekleştiriyor. En gürültülü oyun anlarında bile müttefiklerinizle yaptığınız konuşmaları kristal berraklığında duyacaksınız. Analog girişlerde ise yüksek kaliteli stüdyo sınıfı Cirrus Logic CS5346 işlemciye güvenebilirsiniz. 

 

TI TPA6120A2 kulaklık amplifikatörü ile kulaklıklarınıza 600Ω'a kadar güç desteği

İnanılmaz gerçekçilikte, saf bir ses için artık düşük kaliteli amplifikatörlere ihtiyacınız kalmadı. Her kanal için ayrı ayrı tahsis edilmiş iki adet TI OPA1652 amplifikatörle desteklenen yüksek kaliteli TI TPA6120A2 kulaklık amplifikatörü ile yüksek dinamik aralığa sahip, %0.001'den daha düşük distorsiyon oranı ile profesyonel kulaklıklar da 600Ω'a kadar destekleniyor.

 

Intel® Wi-Fi AC, Bluetooth 4.0 ve Intel® WiDi Desteği

MSI Z97 GAMING 9 AC anakart, kolayca takıp çıkarabileceğiniz, Intel® WiDi (kablosuz görüntü) desteğine de sahip olan Intel® Wi-Fi / Bluetooth modülü ile geliyor. Böylece evinizdeki diğer kablosuz cihazlara kolayca bağlanabileceksiniz. 802.11 AC ve Bluetooth 4.0 desteği ile WiFi üzerinde 867 Mbps, Bluetooth 4.0 üzerinde ise 25 Mbps transfer hızlarına ulaşacaksınız. With Intel® WiDi ve ayrıca satın alacağınız bir WiDi alıcı ile kablolara ihtiyaç duymadan filmlerinizi televizyonunuzdan izleyebileceksiniz. Siyah renkli Ç/Ç panel tasarımı ve GAMING 9 yazısı ile MSI Z97 GAMING 9 AC hem çok şık bir görüntüye, hem de EMI (elektromanyetik girişim) engelleyici özelliğe sahip. Böylece hangi cihazı bağlarsanız bağlayın, tamamen saf bir sinyal iletimine sahip olacaksınız. 

1401526847_z97g9ac-wifi.jpg
1401526866_z97g9ac-armor.jpg

Ejderha Arması

Tıpkı G/Ç panelinin tasarımı gibi, Ejderha arması da yalnızca havalı bir görüntü için değil, aynı zamanda ses sinyallerinin saflığını diğer bileşenlerden korumak için tasarlandı. Yüksek kaliteli ses için bu son derece önemli bir kriter. 

Hız, Ses, Kararlılık

Hız, ses ve kararlılığa odaklı olan MSI GAMING anakartlar, gerçek bir oyun sisteminin gereksinim duyduğu tüm önemli bileşenleri ve çok daha fazlasını bünyesinde barındırıyor! Xtreme Audio DAC, Creative Sound Blaster Cinema 2 ile güçlendirilen Audio Boost 2 ve USB Audio Power, kulaklarınıza seste kalite ve zenginliği sunarken tümleşik M.2, SATA Express (seçime bağlı) ve Killer™ LAN sayesinde oyunlarda son derece düşük gecikme ile en iyi ağ çözümü ve SATA 3'e göre %67 daha hızlı veri transferi ile en iyi depolama performansına sahip olacaksınız. Guard-Pro ve Military Class 4 bileşenler en iyi malzemelerden üretildiler ve zorlu testlerden titizlikle geçirilerek en yüksek kararlılığa sahip bir sistemin yapıtaşlarını oluşturdular. 

Tüm bunlara ek olarak her bir MSI Z97 GAMING anakart, XSplit Gamecaster premium lisansı ile geliyor. Böylece hem genç ve yeni, hem de deneyimli ve profesyonel oyuncular oyun anlarını online olarak paylaşabilecekler. MSI Z97 GAMING 9 AC ile hükmetmek, fethetmek ve yoketmek için gerekli tüm silahlar artık elinizin altında!

1401526879_z97g9ac-killer.jpg
1401526890_z97g9ac-heatsinks.jpg

GAMING, mükemmelliğe ulaştırıldı 

MSI, GAMING serisi ürünlerine olan tutkusunu göstermek için her Z97 GAMING anakartı mükemmellik için yapılandırıyor. Ejderha pençesinden ilham alan yeni heatsink tasarımından CPU soketi etrafındaki boş alana, 

1401526795_z97g9ac-io.jpg

mat siyah devre kartından etkileyici M-Shield G/Ç paneline kadar her GAMING anakart oyuncular için bir esin kaynağı. Unutmayın, farkı yaratan detaylardır!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.