Donanım

MSI'ın Carbon anakartları X99 VE Z170 ile tanışın

Yeni X99 VE Z170 Carbon Edition Anakartlar Mystic Light ile geliyor.

MSI'ın Carbon anakartları X99 VE Z170 ile tanışın

MSI GAMING anakartlar ile rakiplerinin önüne geçmeye çalışırken en yüksek performans ve en iyi oyun deneyimi sunmak için iki yeni CARBON özel üretimi anakartını duyurdu.

Z170A GAMING PRO CARBON modeli ve GAMING deneyiminin zirvesini vadeden X99A GODLIKE GAMING CARBON ile MSI GAMING ve Mystic Light birleşimini her zamankinden daha iyi harmanlamayı başardığını belirtiyor.

CARBON anakartlar tamamen siyah rengi ve yeni geliştirilmiş Mystic Light özelliği ile PC'nizi öne çıkartmak için tasarlanıyor. Gücü ve futuristik görüntüsünün yanı sıra karbon-fiber'in gücü ile geleceğin üstün performansını da yansıtıyor.

Birçok özellikl ile donatılan yeni CARBON Edition anakartlar en talepkar oyun tutkunlarını bile rahatlıkla tatmin edecek bir performansı sağlıyor.

X99A GODLIKE GAMING CARBON Edition anakart

Geliştirilmiş Mystic Light RGB LED özelliği ile 16.8 milyon renge ve sisteminizi zevkinize göre renklendirebileceğiniz 16 farklı LED efektine destek verebiliyor.

Dünyada bir ilk olarak, Steel Armor teknolojisi de şimdi yeni GODLIKE anakart üzerinde DDR4 Boost ile birlikte geliyor. Geliştirilmiş EMI koruması sayesinde daha saf bir sinyal iletimi ve optimal bellek performansı sağlandığı MSI tarafından belirtiliyor. Audio Boost 3 Pro, Killer DoubleShot-X3 Pro, Turbo M.2 bağlantısı, 2 kat daha hızlı USB 3.1 Type-A & Type-C ve daha birçok özellik ile X99A GODLIKE GAMING CARBON Edition, savaşlarda size hizmet edecek en güçlü anakartlardan birisi.

1451999107_msi-x99a-godlike-carbonw600.png

Oyun özelliklerinin yanı sıra X99A GODLIKE GAMING anakart kendini hızaşırtmada da dünya genelinde en üst  sıralarda kanıtladı. MSI'ın hızaşırtma rekorları kıran efsanevi anakartlarının mirasını taşıyan X99A GODLIKE GAMING CARBON Edition patentli Turbo Socket ile fazladan pinler (toplamda 2036) sayesinde Intel® Extreme işlemcilerde sınırları yok ediyor. Yeni X99A GODLIKE GAMING CARBON Edition anakart ile oyun ve hızaşırtma dünyasına tasarımla hükmedebilirsiniz.

Z170A GAMING PRO CARBON EDİTİON

En yeni Intel Z170 yongaseti ve Mystic Light teknolojisinin en son sürümüne sahip Z170A GAMING PRO Carbon Edition anakart, sisteminiz için benzersiz bir performans ve özelleştirme olanağı sunuyor. Intel ile güçlendirilen MSI GAMING LAN ile online oyunlarınızı süper bir hızla oynarken üstün kaliteli Audio Boost 3 bileşenleri sayesinde kristal berraklığında bir ses deneyimi yaşayacaksınız. 

1451998812_msi-z170-krait-edition-635x611.png

Turbo M.2 ile 32Gb/sn'ye varan yıldırım hızında veri transferinin yanı sıra, Steel Armor ile en ağır ekran kartlarını bile sağlam ve kararlı bir şekilde kullanabileceksiniz. Müthiş bir oyun ve grafik deneyimi sunmak için titizilikle üretilen Z170A GAMING PRO CARBON Edition anakart ile arkadaşlarınıza hava atmanın birçok yolunu bulabilirsiniz.

1451998953_msi-z170a-gaming-pro-carbon.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.