MSI'nin yeni monitörü ABD, İngiltere ve Avrupa'da satışta

MSI MAG 341CQP QD-OLED monitörü, 175Hz yenileme hızıyla ABD, İngiltere ve Avrupa'da satışa sunuldu, oyun severler bu ürünü merakla bekliyor.

MSI'nin yeni monitörü ABD, İngiltere ve Avrupa'da satışta

MSI, MAG 341CQP QD-OLED monitörünün Çin'deki başarılı lansmanının ardından bu ürünün ABD, İngiltere ve Avrupa'daki satışını genişletti. Bu 34 inçlik monitör, üstün performans ve görsel kalite arayan oyun tutkunları için tasarlandı. Quantum Dot OLED panel özelliği taşıyan MAG 341CQP, 3440x1440 çözünürlük, 175 Hz yüksek yenileme hızı ve 0.03 ms gibi olağanüstü hızlı bir tepki süresi sunuyor. Doğal 10 bit renk desteği ve DCI-P3 renk gamının %99'unu kapsaması sayesinde oyun ve medya tüketimi için canlı ve doğru renkler sağlıyor. Monitörün 1800R eğriliği, sürükleyici oyun deneyimini artırıyor.

MAG 341CQP'nin önemli özelliklerinden biri de soğutma fanı kullanmadan ısıyı yöneten grafen film ve özel bir ısı emici içeren MSI OLED CARE 2.0 soğutma sistemidir.

MSI'nin yeni monitörü ABD, İngiltere ve Avrupa'da satışta

MSI, monitörü Akıllı Nişangah, Gece Görüşü AI ve Optix Scope gibi AI destekli özelliklerle donattı. Bu özellikler, oyun performansını artırmak için tasarlandı. Ayrıca, çift HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a ve USB-C gibi kapsamlı bağlantı seçenekleri sunarak çeşitli kurulumlar için uygun hale getirildi.

ABD'de 899.99 dolar, İngiltere'de 998.99 sterlin ve Euro bölgesinde 1.299 euro fiyat etiketiyle premium bir seçenek olarak konumlandırılan MAG 341CQP, oyuncular için dikkate değer bir seçenek. MSI, monitörün bu ayın sonlarında tüm mevcut pazarlarda sevkiyata başlayacağını teyit etti.