MSN, WhatsApp'tan daha mı iyiydi? - Page 1

1. MSN durum özelliği
WhatsApp ile Facebook Messenger'ın Snapchat'in peşine takılıp başka dünyalara gittiği şu günlerde MSN'in kendine özgü durum güncellemesini özler olduk. Ne zaman isterseniz değiştirebileceğiniz ne isterseniz koyabileceğiniz MSN durum güncellemesi gözümüzde tütüyor.

MSN, WhatsApp'tan daha mı iyiydi? - Page 2

2.Dürtme
WhatsApp mavi tıkının günümüzde çiftler arasında açtığı sorunlar malum. Okuduğunuz halde neden cevap vermediğini anlatamadığı için ayrılan çiftlerin hikayelerini yazsak ansiklopedi olurdu. Halbuki MSN'in dürtme tuşu bu işi zaten çözmüştü. O an MSN'de olduğunuzu ya da karşı taraftan tepki beklediğinizi bu tuşa basarak duyurmanız mümkündü. Gerçi bu da sömürülmüyor değildi.

MSN, WhatsApp'tan daha mı iyiydi? - Page 3

3. Durum değiştirme özelliği
WhatsApp ve Facebook messenger'la sürekli online durumdayız. Telefonunuza baksanız da bakmasanız da bundan kurtulmanız mümkün değil. MSN'de ise durum başkaydı. Durumunuzu Online ya da Offline olarak değiştirebiliyordunuz. Böylece meşgul olduğunuz karşı tarafın bilmesini sağlayabiliyordunuz.

MSN, WhatsApp'tan daha mı iyiydi? - Page 4

4. Emoji
Emojileri ne WhatsApp ne Facebook Messenger ne de MSN Messenger keşfetmedi. Ancak MSN, WhatsApp ve Facebook'tan çok çok önce emojileri kullanıma açmıştı. Üstelik seçenekler de oldukça fazlaydı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.