Donanım

Muhteşem tasarımıyla Apple Mac Pro'nun kutu açılışı!

Apple'ın muhteşem tasarımlı masaüstü çözümü Mac Pro görenleri büyüly


Apple'ın 2013 yılında çıkarmış olduğu yeni nesil tablet, akıllı telefon, Macbook'larının yanında Mac Pro adında bir masaüstü çözümü göze çarpmıştı. Tasarımının uzay mekiğini andırdığı, Apple'ın All in One bir bilgisayarın tüm özelliklerini içeriğinde barındıran, sıradan bir masaüstü bilgisayarın sunduğu özellikleri çok rahat bir şekilde katlara yükselten donanımıyla büyüleyen Mac Pro'nun ilk teslimatları gerçekleşti.

Yapılan teslimatlardan sonra Avrupa'nın seçkin teknoloji sitelerinden FCP.co yeni masaüstü çözüm sunan Mac Pro'nun kutu açılış videosunu yayınladı. Haziran ayında yapılan WWDC'de tanıtılan Mac Pro minik tasarımı ve yüksek donanımıyla teknoloji dünyasını büyüleyen bir çözüm olarak sunulmuştu.

1387538005_macpro2013connectivity.jpg

Apple'ın kalite ve tasarım politikasının sunduğu bütün özellikleri üzerinde barındıran Mac Pro, siyah yoğunluklu bir kutuyla dikkat çekiyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri Apple'ın yeni masaüstü çözümü Mac Pro ile baş başa bırakalım, iyi seyirler dileriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.