Donanım

Nihayet, Galaxy Nexus 2 ve Nexus 7 32GB gözüktü!

Google'ın yeni amiral gemisini bakın kim üretecek?


Google'ın uzun zamandır gelmesi beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy Nexus 2 geçtiğimiz saatlerde ünlü bir alışveriş sitesinde sızdırıldı. Sızan ilk detaylara göre Google'ın yeni amiral gemisinin üreticisi Asus olarak gözüküyor.

İngilterenin meşhur alışveriş sitelerinden Carphone Warehouse'un ortaya çıkardığı detayla birlikte yeni cihazın adının Galaxy Nexus Plus değil de Galaxy Nexus 2 olarak çıkacağını ve donanım üreticisinin de Asus olduğunu nihayet öğrenmiş olduk.

1349352627_galaxynexus21349350831.jpg
Ayrıca listede göze çarpan bir diğer cihaz da Google'ın kısa bir süre önce çıkarmış olduğu yeni tableti Nexus 7'nin 32GB'lık versiyonunun gelecek olması idi. Bildiğiniz üzere Nexus 7 tabletin 8 ve 16GB'lık modellerini Tegra 3 platformuyla Asus üretmiş, piyasaya sürülmüştü. Yani Nexus 7'nin 32GB'lık versiyonu da Asus tarafından üretilecek.

1349352679_asusnexus4.jpg
Gelelim önemli bir detaya, bu bilgiler ve resim ne kadar güvenilir diyecek olursanız, daha önce bir kaç konuda özellikle Galaxy S3'ün siyah renginin geleceği konusunda tahminlerinin doğru çıktığını görüyoruz. O yüzdendir ki bu öngörü de %90 ihtimalle gerçek.
Yorumlar
cemoka
iphone bir rüyaydı sadece, hepimiz uyandık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.