Donanım

Nikon Coolpix'te Skype keyfine hazır olun!

İşte Nikon Coolpix Android kamerasında Skype deneyimi!


Nikon Coolpix S800c Android 2.3.3 işletim sistemiyle çalışan dijital kameralardan bir tanesi. Super optikler, yüksek çözünürlüklü resim sensörleri, WiFi bağlantısı, telefoto zoom özelliği ve daha fazlası bu fotoğraf makinesinde bulunuyor.

Tabi ki Android ile çalışmasının bazı avantajları mevcut, bunlardan bir tanesi de Sykpe. Full HD ekran kalitesi ve Google Play avantajıyla bir çok uygulamanın yanında Skype online sohbet uygulamasını da çalıştırıyor. Video kalitesinin çok iyi olmaması nedeniyle Coolpix S800c ile video görüşmesi yapmak istemeyebilirsiniz fakat yine de bir kamerada Skype çalıştırabilmek yeterince iyi bir başlangıç sayılmaz mı?

1349219309_nikon-coolpix-s800c.png

Coolpix S800C'nin diğer özelliklerine bakacak olursak, 16 mega piksel kamera, 10x zoom, 3.5 inç OLED dokunmatik ekran ve  Full HD 1080p video kayıt kapasitesine sahip. Aşağıdaki videoda da Nikon Coolpix'de Skype deneyimine şahit olabilirsiniz.

1349219256_resim1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.