Donanım

Nokia Power Earbuds Lite kablosuz kulaklık tanıtıldı!

Nokia'nın kablosuz kulaklığı Power Earbuds Lite tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri;

Nokia Power Earbuds Lite kablosuz kulaklık tanıtıldı!

90'lı yılların neredeyse rakipsiz, 2000'li yılların ise en büyük telefon üreticilerinden biri olan Nokia, son dönemlerde ürün gamını zenginleştirmeye devam ediyor. Şirket yeni kablosuz kulaklığı Power Earbuds Lite'ı duyurdu!

Nokia Power Earbuds Lite kablosuz kulaklık tanıtıldı!

Bildiğiniz üzere dün de sizlerle paylaştığımız üzere, Nokia iki yeni telefonunun duyurusunu gerçekleştirmişti. Nokia 2.4 ve Nokia 3.4 ismini taşıyan bu telefonlarla birlikte şirketin bir de Power Earbuds Lite isminde yeni bir kablosuz kulaklık ürünü ortaya çıktı.

Nokia Power Earbuds Lite kablosuz kulaklık tanıtıldı! - Resim : 1

Nokia Power Earbuds Lite, geçen yıl duyurulan Nokia Power Earbuds’un daha uygun fiyatlı bir versiyonu diyebiliriz. Dolayısı ile bazı özellikleri biraz kırpılmış. Resmi olarak lanse edilen bu ürün, üç farklı renkte şarj özellikli hazne ile geliyor ve 35 saatlik bir pil ömrü sunduğu iddia ediliyor. Ayrıca şirket tarafından yapılan açıklamada kulaklıkların tek bir şarj ile 5 saat kullanım sunduğunu ifade ediliyor. 

Gününüzün her anında rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz haznesinde 600 mAh pilin olduğu aktarılan kulaklıklarda, 6 mm grafen sürücüler bulunuyor ve Bluetooth 5.0 ile bağlantı sağlıyor. Kulaklığın şarj kutusu ile birlikte 48.4 gram olduğunu da belirtelim. Nokia Power Earbuds LiteIPX7 sertifikasına sahip olduğu için 1 metre suda 30 dakikaya kadar su geçirmiyor. Ancak model tahmin edeceğiniz üzere USB-C ile değil microUSB şarj portu ile şarj ediliyor.

Nokia Power Earbuds modelinin 79 euro gibi bir fiyat ile satışa çıkmış olduğu düşünüldüğünde, Nokia Power Earbuds Lite modelinin 69 euro gibi bir fiyata sahip olması muhtemel.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.