Donanım

Nokia'dan üretim hırsı, 6 adet yeni telefon geliyor!

Nokia, 2'si Windows Phone'lu olan yeni 6 adet telefon üretiyor.


Uzun zamandır düşüşe geçen ve her geçen gün buna devam ettiği öne sürülen Nokia 6 adet yeni cep telefonu üretiyor. Windows Phone 7 'lerle piyasadaki konumunu yükseltmeye çalışan Nokia oldukça hırslı görünüyor. Günden güne ailesini genişleten Nokia bu sene içinde 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Barselona'da Mobile World Congress yani Dünya Mobil Kongresi'ne oldukça hazırlıklı bir şekilde katılmayı planlıyor.

1329219755_nokia-6-yeni-telefon-modeliyle-geliyor-30589.jpg

Nokia'nın kongrede tanıtacağı 6 adet yeni telefona dair bilgiler günden güne şekillenmeye başladı bile. 2'si Windows Phone'lu olacak akıllı telefonların diğer 4 modeli Symbian işletim sistemine sahip olacak.

Peki bu telefonlar neye benzeyecek ? Veya bu telefonlardan herhangi birisi internette yayıldı mı ? Geçtiğimiz günlerde tanıttığımız
Nokia Lumia 900 Nokia'nın tanıtacağı telefonlardan biri olması bekleniyor. Söylentilere göre bir diğer Windows Phone modeli ise Lumia 610 olması bekleniyor, bu cihaz Nokia'nın Windows Phone işletim sistemine sahip ekonomik fiyatıyla biliniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.