Donanım

Nokia'nın dev telefonu bakın nasıl sızdırıldı!

Phablet'in ön paneli mobil dünyasına bomba gibi düştü!

Nokia'nın dev telefonu bakın nasıl sızdırıldı!

Akıllı telefon ekosisteminin devamlı üyelerinden olan Nokia, 2013 yılında iyi bir ivme kazanarak piyasada hızlıca yükselmeye başladı. Samsung'un öncülük ettiği phablet yani telefon tablet karışımı dev ekranlı akıllı telefon ailesine yepyeni bir telefonla giriş yapmayı planlıyor.

Söylentiler alıp başını giderken, iddialar Nokia'nın yeni Lumia modelinin dev bir ekrana sahip olacağı ve eşsiz bir performans deneyimi sunacağı yönünde. Yeni Lumia modeli için internette yer alan söylentiler geçtiğimiz saatlerde yerini bir fotoğrafa bıraktı. 

1374846449_6cb26641jw1e6zbpq0ysmj20hs0np7561374782993.jpg

ÇİN (weibo.com) kaynaklı bu fotoğraf Phonearena, adlı teknoloji sitesi tarafından mobil dünyasına bomba gibi düştü. Fotoğrafta fabrikadan bir kare yer alıyor. Olası yeni Phablet Lumia modelinin ön paneli olduğu düşünülen bu kare mobil severleri heyecanlandırdı. 

Burada bizleri etkileyen ayrıntı ise bu denli büyük bir telefonda kullanılan panelin şık ve estetik bir biçimde sunulması. Genellikle Samsung ve HTC'de gördüğümüz ince panelin oldukça etkileyici bir biçimde konumlandırıldığını söyleyebiliriz. Henüz netlik kazanmayan bu panel yeni Phablet Lumia üzerinde kullanılırsa, Nokia pazarda çok iyi bir konum kazanabilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.