Donanım

Nokia'nın yeni harikası N9 Türkiye'de satışa çıkıyor

Uzun süredir Türkiye'de çıkması beklenen N9, Şubat ayından itibaren satışa sunulacak...


NOKİA geçtiğimiz günlerde Microsoft ile  anlaşma sağlamıştı. Bu anlaşma ile MeeGo serüveninin ilk ve son telefonu olan N9  şubat ayında Türkiye'de satışa sunulacak.

1328801324_nokia-intel-announce-partnership-introducing-meego-1.png

Nokia son olarak çıkarttığı N9 akıllı telefonu ile tasarım ve bir çok ilkeyi birarada sunuyor. Nokia N9'un siyah, pembe ve mavi olmak üzere üç farklı renkte sunulacak. 

1328802485_1200-nokian901.jpg

16 GB belleği ile kullanıcılarına üst düzey müzik ve görsel imkanı sağlıyor. Yaklaşık olarak Türk Lirası ile 1500 TL civarında satışa sunulacak  akıllı telefon şimdiden oldukça konuşulacağa benziyor.

15 Ağustos'ta Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan şu sözleri sarfetmişti.

"Nokia, yeni bir yola girdi. Şubat ayında açıkladığımız stratejiye uygun olarak ilerliyoruz. Tüketicilere daha iyi ve daha farklılaşmış seçenekler sunmaya devam ediyoruz. Nokia N9'un amacı her şeyi daha basit hale getirmek. 2011 yılında da rekabetçi akıllı telefon modelleri sunmaya devam edeceğiz. Gerek üst uçta gerekse uygun maliyetli modellerimizi görebileceksiniz. Yeni servislerimizle, tüketicilerimiz için entegre çözümler sunacağız. Böylece, mobil iletişim sektöründeki liderliğimizi pekiştireceğiz."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.