Donanım

Nord Buds 2R haberleri, teknoloji meraklılarını heyecanlandırdı

Kablosuz kulaklık sektörüne yaptığı yatırımlarla bilinen OnePlus, şimdi de Nord Buds 2R isimli yeni bir model üzerinde çalışmaya başladı.

Nord Buds 2R haberleri, teknoloji meraklılarını heyecanlandırdı

OnePlus, kısa bir süre önce OnePlus Nord Buds 2 TWS kulaklıklarını piyasaya sürdü. Ancak, şirket, Nord Buds 2 ile yetinmeyecek gibi görünüyor ve yeni bir Nord markalı kulaklık üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Son haber Malezya'nın SIRIM sertifikasyonundan geldi ve cihazın Malezya pazarında OnePlus Buds Nord 2R olarak adlandırılacağı doğrulandı.

Sertifikasyon, kulaklıkların özellikleri ve özelliklerine dair herhangi bir detay açıklamadı. Ancak, teknoloji duyumcusu Mukul Sharma, Nord Buds 2R'nin seri üretiminin başladığını ve OnePlus Nord 3 5G ile birlikte Hindistan'da aynı anda piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor.

OnePlus, daha önce OnePlus Buds Pro 2 ile benzer bir şey yapmış ve kulaklıkların biraz daha kırpılmış bir versiyonunu OnePlus Buds Pro 2R olarak piyasaya sürmüştü. Eğer bu trendi takip ederlerse, Buds 2R, muhtemelen tasarımda önemli bir değişiklik olmadan Nord Buds 2'nin bir kırpılmış versiyonu olacaktır. Nord Buds 2R hakkında daha fazla bilgi edinmek için Nord Buds 2'nin özelliklerine bir göz atabiliriz.

Nord Buds 2R haberleri, teknoloji meraklılarını heyecanlandırdı

OnePlus Nord Buds 2, yarı iç kulak tasarımıyla düz bir sap ve silikon kulak uçlarına sahiptir. Kulaklıklar, suya ve toza dayanıklı IP55 sertifikasına sahiptir. Ses açısından, aktif gürültü engelleme özelliğiyle 12,4 mm çift dinamik titanyum sürücüye sahiptir. BassWave bas geliştirme algoritması, dengeli bir dinleme deneyimi sağlar ve çift mikrofonlar net arama kalitesi sunar. Ayrıca, Dolby Atmos, Dirac Sound tuning ve sound master equalizer'ı destekler ve çevrelerinde olanları fark etmek için bir şeffaflık modu sunar.

OnePlus Nord Buds 2, şarj kılıfıyla birlikte toplam 36 saatlik bir pil ömrü sunduğu iddia edilen 480 mAh'lik bir batarya birimiyle güçlendirildi. Her kulaklık, sırasıyla ANC etkin ve etkisiz olduğunda 7 ve 5 saat müzik çalma süresi sağlar. TWS kulaklıklar ayrıca USB-C portu aracılığıyla hızlı şarjı destekler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.