Nothing Ear (2) için yeni bir renk seçeneği daha geliyor

Son zamanların en dikkat çekici markası Nothing, yeni bir akıllı telefonun yanı sıra, mevcut kulaklık modelinin yeni bir renk seçeneğinin de üzerinde çalışıyor.

Nothing Ear (2) için yeni bir renk seçeneği daha geliyor

Yeni bir duyum, Nothing Ear (2) kulaklıklarının yeni bir renk seçeneğinin varlığını ortaya koydu. Bu yeni renk seçeneği, yaklaşmakta olan Nothing Phone (2)'nin 12 Temmuz'da piyasaya sürülmesiyle birlikte dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Şirket, bu yeni akıllı telefonun tasarımını zaten açıklamıştı. Ancak bu süreçte, belirli bir duyumcu, TWS (True Wireless Stereo) kulaklıkların yeni bir renk seçeneğini gösteren renderları Twitter'da paylaştı.

Nothing Ear (2), bu yılın başında orijinal Ear (1)'in tasarımına benzer bir şekilde tanıtıldı. Kulaklıklar, şeffaf bir görünümle birlikte geldi, ancak bazı tasarım değişiklikleri de yapıldı. Daha önce sadece beyaz renkte mevcut olan kulaklıkların, yakında siyah renkte de sunulacağı duyumlar arasında.

Bu duyumu paylaşan duyumcu Roland Quandt, Twitter üzerinden siyah renkteki Nothing Ear (2)'nin renderlarını paylaştı. Bu renderlarda, kulaklıkların beyaz renkteki versiyonlarına oldukça benzer bir tasarım olduğunu fark edeceksiniz. Şeffaf sap, siyah kulaklık ve silikon uçlarıyla birlikte geldi. Aynı zamanda şarj kutusu da bazı değişikliklere uğramış görünüyor.

Nothing Ear (2) için yeni bir renk seçeneği daha geliyor - Resim : 1

Nothing Ear (2) için yeni bir renk seçeneği daha geliyor

Bu noktada, kulaklıkların piyasaya sürülme tarihi hakkında bir bilgi bulunmuyor. Ancak Nothing, yeni renk seçeneğini Phone (2) ile birlikte duyurabilir. Mart ayında piyasaya sürülen kulaklıklarla aynı fiyatta olacağını tahmin ediyoruz, bu da 150 dolar.

Duyumlara dayanan bu yeni siyah renkteki kulaklıklar, orijinal beyaz renkli olanlardan daha çekici görünüyor olabilir. Ancak güzellik her zaman gözlemciye bağlıdır, dolayısıyla farklı görüşler olabilir. Nothing Ear (2)'nin, 11.6 mm özel sürücülerle donatıldığını belirtmekte fayda var. Kulaklıklar, aktif gürültü engelleme (ANC) kapalı olduğunda tek şarjla 26 saat müzik çalma süresi sunabiliyor. Ayrıca, TWS'nin gelişmiş özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. Bunlar arasında Hi-Res Audio ve LHDC 5.0 teknolojisi bulunuyor.