Donanım

Nvidia Shield temmuzun sonuna geliyor

Beklenen proje gemilere yükleniyor


NVIDIA'nın uzun süredir yeni oyun konsolu hakkında söylentiler bitmiyor. Ancak teknoloji söylentileri NVIDIA konusunda gerçek tarihi hala tutturamadı. Küçük bir proje olarak başlayan Shield için çoğu kişi heyecanlı. Sonunda çıkış tarihi ve fiyatı hakkın bilgiler gelmeye başladı.

Temmuz ayının sonlarında tanıtılması beklenen projenin ön siparişleri de ayın sonunda başlayacak. Tegra Zone ile NVIDIA çok iyi başarılara imza attı. Android oyun platformları için de Tegra işlemcili çipler iyi deneyim sağlıyordu. Shield ile Nvidia bu noktayı daha da ileriye taşımak istiyor.

1374152998_basliksiz-1.jpg

Tegra 4 ile gelecek olan oyun konsolunun Android ile kombinasyonundan bir oyun canavarı daha çıkacak piyasaya. Bir çok oyun ve HD desteği de bulunacak. Oyunların da 0.99$-4.99$ arası fiyatlarla değişeceği belirtiliyor.

Ekranının da 5 inç olacağı ve PC bağlantısının bulunacağı söyleniyor. Oyun konsolu marketine iddialı bir giriş yapacak ve fiyatının da 299$ olacağı belirtiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.