Donanım

Nvidia'dan büyük bir sürpriz geliyor!

Nvidia kullanıcılarının karşısına çok yakında büyük bir sürprizle geliyor!

Nvidia'dan büyük bir sürpriz geliyor!

Bilgisayar kullanıcılarının hemen hemen hepsi bilir ekran kartının ne olduğunu, ne işe yaradığını ve hangi markaların bütün dünyada en çok tercih edilen olduğunu... Bu iki aklınıza gelen ilk 2 markadan başkası değil, evet AMD (ATI) ve NVIDIA...

Bu iki ekran kartı üreticisi markanın rekabeti tüm dünyadaki ekran kartı pazarını çok derinden etkiliyor. Son zamanlarda Nvidia ürettiği GTX serisi ekran kartı modelleriyle AMD'ye karşı büyük bir üstünlük sağlamış durumda. Fakat şuanki durum şunu gösteriyor ki Nvidia bu rekabette ileriye gitmekle kalmıyor, pazardaki pastasının sürekli büyütmek istiyor.

1334928239_1.jpg

Son zamanlarda internette dolaşan bu resim Nvidia'nın milyonlarca kullanıcıya yeni bir sürprizi mi acaba?  Ne olduğu henüz bilinmeyen bu sürprizin yeni bir ekran kartı olma olasılığı oldukça yüksek. Aynı zamanda yepyeni bir bilgisayar bileşeni olarak da karşımza çıkabilir!

Geçtiğimiz günlerde Nvidia Facebook sayfasına üzerinde firmanın logosunun bulunduğu, alt tarafta ise "geliyor" yazısının yer aldığı bir resim ekledi. Bu resim internette büyük bir heyecan ve bekleyişe sebep olarak spekülasyon yarattı.

*Nvidia bu ilginç resim hakkında henüz detaylı bir açıklama yapmadı!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.