O elektrikli bisikletin fiyatı 5000 TL birden düştü!

Arora Madrid Katlanır Elektrikli Bisikletin fiyatı 1 ay içinde yaklaşık 5000 TL birden düştü!

O elektrikli bisikletin fiyatı 5000 TL birden düştü!

Bisiklet deneyimini geleneksellikten uzaklaştırılarak teknolojik modern niteliklerle zenginleştiren bir bisiklet tasarımına sahip Arora Madrid Katlanır Elektrikli Bisikletin fiyatı 1 ay içinde yaklaşık 5000 TL birden düştü. Bisiklet, elektrik fonksiyonuyla saatte 25 km hıza ulaşabiliyor.

O elektrikli bisikletin fiyatı 5000 TL birden düştü!

Arora Madrid Katlanır Elektrikli Bisiklet, son bir ay içinde 18.500 TL'lerden 13.660 TL'lere geriledi. Bisiklet, geniş batarya kapasitesiyle 6-8 saat aralıksız sürüşe olanak tanıyor.

O elektrikli bisikletin fiyatı 5000 TL birden düştü! - Resim : 1

Kaynak: akakçe.com

Bisikletin özelliklerini incelediğimizde, alüminyumdan imal edildiğini ve darbelere karşı yüksek dirence olanak tanıdığını görüyoruz. Pratik katlanma özelliği sayesinde yaşam alanında saklanabiliyor veya başka bir alana kolayca taşınabiliyor. Ayrıca gece kullanımı için aydınlatma niteliğini de sizinle buluşturuyor. Bisikletin öne çıkan diğer özellikleri ise aşağıdaki gibi;

  • 20 inç jant çapıyla şehirde dengeli sürüşlere olanak tanır.

  • 7 vites ölçüsüyle engellerden bağımsız hızlanmayı destekler.

  • Kadınların ve erkeklerin ortak kullanımına açık olarak hizmet eder.

Ürünü detaylı olarak incelemek ya da satın almak isterseniz burayı tıklayarak, bisikletin satışının yapıldığı sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bisiklet hakkında ne düşünüyorsunuz? Özelliklerini beğendiniz mi? Sizce bu fiyata değer mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.