Donanım

Olympus Türkçe dil desteğine sahip dijital ses kayıt cihazlarını tanıttı!

Olympus’tan bir ilk: Türkçe kullanıcı arabirimine sahip üç yeni dijital ses kayıt cihazı!

Olympus Türkçe dil desteğine sahip dijital ses kayıt cihazlarını tanıttı!

Toplantı ve konferanslar için akıllı ses kayıt cihazları WS-852 ve WS-853 modellerinin ikisi de True Stereo Mic System teknolojisi ile donatıldı. Bu çift stereo mikrofon sistemi yüksek kaliteli, düşük gürültülü kayıtlara olanak veriyor. 90°'lik yerleşimi toplantılar sırasında odanın farklı yönlerinden gelen konuşmacı seslerini kaydetmek için ideal. Akıllı Otomatik Mod ise kayıt ses düzeylerinin ortam ve konuşmacıya göre otomatik ayarlanmasını sağlıyor. Pil ile çalışan WS-852 4GB belleği ile 1070 saate kadar kayıt imkanı sunarken, WS-853 modeli ise 8GB bellek ile 2140 saate kadar ses kaydına olanak veriyor.

1443448928_olympusws853lifestyle1-1.jpg

VN-741PC: her zaman yanınızda

Akıllı Otomatik Modu ile donatılmış VN-741PC modeli de, bütün yönden gelen kayıtları kaydetmek için çok yönlü bir mikrofona sahip. Kullanım için basit ve normal mod arasında seçim yapmak mümkün. Basit Mod'da, kullanıcı dostu bir tecrübe için ekranda sadece basit bilgiler büyük yazı karakterleri ile gösteriliyor. Dahili USB bağlantıları sayesinde, bu yeni üç ses kayıt cihazı da ek bir uzatma kablosu olmadan bilgisayara doğrudan bağlanabiliyor. WS-853 modeli ise pili kendi üzerinde şarj edebilmekte. Bu 3 yeni model önde gelen birçok zincir mağazada ve Olympus'un resmi satış sistesi shop.olympus.com.tr adresinde Eylül ayı sonundan itibaren satış sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.