OnePlus Buds 3'ün lansmanı yaklaşıyor! Üstün özellikler uygun fiyatla buluşacak

OnePlus, yakında piyasaya sürülecek olan Buds 3 modelini Kanada'da sertifikalandırarak ürünün lansmanının yakın olduğunu gösteriyor.

OnePlus Buds 3'ün lansmanı yaklaşıyor! Üstün özellikler uygun fiyatla buluşacak

OnePlus, premium sınıf tamamen kablosuz kulaklık serisinin yeni nesli üzerinde çalışıyor olabilir. Söz konusu kulaklık, OnePlus Buds 3 olarak adlandırılıyor ve başka bir sertifikasyon platformunda görüldüğüne göre yakında piyasaya sürülebilir.

Kanada sertifikasyonuna giren OnePlus Buds 3, yakın zamanda Kanada'nın REL yetkilisinde sertifikalandırıldı. Kulaklıklar, E509A model numarasıyla listelendi. Veritabanı “kablosuz kulaklık” olarak belirtse de cihaz hakkında daha fazla detay paylaşılmadı. Benzer şekilde, cihaz BIS üzerinde de görülerek Hindistan'daki varlığını doğruladı. Öte yandan, FCC sertifikası tasarım şematiklerini ve batarya kapasitesini ortaya çıkardı.

OnePlus Buds 3'ün lansmanı yaklaşıyor! Üstün özellikler uygun fiyatla buluşacak

Eylül 2023'te, OnePlus Buds 3'ün bazı önemli özelliklerini ve tasarım çizimlerini ortaya çıkaran bir sızıntıyı bile ele almıştık. Şu ana kadar bildiklerimize göre, premium TWS kulaklıklar, her bir kulaklıkta 58mAh hücre bulunan 520mAh batarya paketiyle öne çıkacak. Ayrıca IP55 su ve toz direnci, Google Hızlı Eşleştirme, çift bağlantı ve Bluetooth 5.3 desteği gibi özelliklere sahip olacak.

Önceki modeli OnePlus Buds 2'ye benzer şekilde, kulaklıkların çift sürücü kurulumuna sahip olması bekleniyor. Bu, 10.4mm bas hoparlör ve 6mm tiz hoparlörden oluşabilir. Ayrıca, Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğiyle 48 desibel kadar ses engelleme sunabilir. ANC açık veya kapalıyken batarya ömrünün yaklaşık 6 ila 9 saat, toplam batarya ömrünün ise 33 saate kadar olmasını bekleyebiliriz.