Donanım

OnePlus Nord Buds 2’den yeni sızıntılar var

Çinli teknoloji şirketi OnePlus, bir süredir üzerinde çalıştığı yeni kablosuz kulaklık modellerinde artık sona geldi.

OnePlus Nord Buds 2’den yeni sızıntılar var

OnePlus, 4 Nisan'da dünya çapında OnePlus Nord CE 3 Lite akıllı telefonu ve Nord Buds 2 TWS kulaklıklarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Her iki cihaz da sırasıyla Nord CE 2 Lite ve Nord Buds olarak gelecek. Önümüzdeki haftanın lansmanı öncesinde, sızıntı uzmanı Mukul Sharma, Nord Buds 2'nin ana özelliklerini sızdırdı.

OnePlus Nord Buds 2'nin aynı yarı kulak içi tasarıma sahip olacağı, düz bir sap ve silikon kulak uçları ile donatılacağı doğrulandı. Sharma'ya göre, önümüzdeki TWS kulaklıklar, 12,4 mm dinamik titanyum sürücüye sahip olacak. Dört mikrofon ve maksimum 25dB aktif gürültü engelleme özelliği bulunacak olan bu cihaz, depolama ve şarj kılıfı ile birlikte 36 saat pil ömrü sunacak. Ayrıca hızlı şarj desteği de sunacak olan Nord Buds 2, Şimşek beyazı ve Yıldırım grisi renk seçenekleriyle sunulacak.

OnePlus Nord Buds 2’den yeni sızıntılar var

Bu bilgiler şu an OnePlus Nord Buds 2 hakkında bildiklerimizin hepsi. Sızdırılan özelliklere göre, gürültü engelleme özelliği, dörtlü mikrofonlar ve daha iyi pil ömrü, öncüsüne kıyasla büyük yenilikler olarak görünmektedir.

Hatırlanacağı gibi, OnePlus Nord Buds, Dolby Atmos ve markanın akustik ayarlama teknolojisini destekliyordu. Cihaz, AI gürültü engelleme için çift mikrofonlara sahip ve 94ms düşük gecikme moduna sahipti. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan lansman etkinliğinde OnePlus Nord Buds 2 hakkında daha fazla detay öğreneceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.