Donanım

OnePlus tablet hamlesiyle ortalığı karıştıracak! Canavar için tarih verildi

OnePlus markasının uzun süredir yeni bir tableti üzerinde çalıştığı biliniyordu. OnePlus Pad ismiyle gelmesi beklenen bu tabletin çıkış tarihi de belli oldu. İşte detaylar

OnePlus tablet hamlesiyle ortalığı karıştıracak! Canavar için tarih verildi

OnePlus geçtiğimiz vakitlerde OnePlus 11 isimli akıllı telefonunu tanıtmıştı. Şimdi ise bu telefonunu küresel pazarlara sunacak. Bu tanıtımda ise yalnızca OnePlus 11 yer almayacak. OnePlus Pad, OnePlus Buds Pro 2 ve OnePlus TV 65 Q2 Pro gibi farklı ürünlerde tanıtılacak.

Yazımızın konusu olan OnePlus Pad ise markanın dikkat çeken bir ürünü olacak. Çünkü OnePlus, bu tableti ile tablet sektörüne resmen giriş yapacak. Markanın ilk tableti olacak OnePlus Pad, bekleyenlerini de heyecanlandırmaya başladı. Detaylara bakalım.

OnePlus Pad ne zaman tanıtılacak?

Aktarılan bilgilere göre OnePlus Pad 7 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşecek olan Cloud 11 etkinliğinde resmi olarak tanıtılacak. Aynı etkinlikte OnePlus 11, OnePlus 11R, OnePlus Buds Pro 2 ve OnePlus TV 65 Q2 Pro gibi yukarıda belirttiğimiz telefon, kulaklık ve televizyon modelleri küresel pazarlara tanıtılmış olacak.

OnePlus Pad'in neler sunacağı şu anda bilinmiyor. Ancak markanın ilk tableti olacağını düşünürsek, iddialı özelliklerle gelmesini bekleyebiliriz. Çünkü OnePlus, tablet pazarına giriş yaparken kullanıcılarının beğenisini kazanmak için etkileyici donanımlarını bu tablet modeline ekleyecektir.

OnePlus Pad

OnePlus Pad geçtiğimiz yıldan beri sızıntılara konu oluyordu. Ancak tabletin ne zaman çıkacağı belirsizdi. Gizemli tabletin artık resmiyete geçmesi, OnePlus markasının ürünlerini takip eden kişileri sevindirecek gibi gözüküyor.

Büyük bekleyişin 7 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikte sonlanacağını tekrardan hatırlatalım. Ürün tanıtıldığında sizlere özelliklerini aktaracağız. Takipte kalın. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.