Oppo Enco Air 2 hem özellikleri hem de pil ömrüyle dikkat çekiyor

Son zamanlarda başarılı ürünleri peşi sıra satışa sunmasıyla bilinen Oppo, bu defa da karşımıza Enco Air 2 modeliyle çıkıyor.

Oppo Enco Air 2 hem özellikleri hem de pil ömrüyle dikkat çekiyor

Oppo'nun gerçek kablosuz kulaklığı Enco Air 2, 2022'nin Ocak ayında Çin'de piyasaya sürüldü. Şimdi, bir buçuk yıldan fazla bir süre sonra, şirket bu gerçek kablosuz kulaklıkların yeni bir versiyonunu piyasaya sürdü.

Firmanın en yeni modeline verdiği isim Oppo Enco Air 2 Yeni Ses Sürümü. Eski versiyonuna göre birçok yenilik içeriyor, ancak tasarımını ve fiyat etiketini aynı tutuyor. Yeni Enco Air 2, Bluetooth 5.2 yerine Bluetooth 5.3 ile geliyor. Oppo, sürücülerin boyutunu belirtmediğinden, bu 13,4 mm birimler olabilir.

Oppo Enco Air 2 hem özellikleri hem de pil ömrüyle dikkat çekiyor

Ancak, firma kulaklıkların yeni bir ses imzası ve mekânsal ses efektleri sunduğunu belirtiyor. Ayrıca Viper Atmos sertifikasına sahip ancak hâlâ Aktif Gürültü Engelleme özelliğini barındırmıyor. En iyi yükseltmeyi sona sakladık. Bu kulaklıklar tam 35 saat boyunca kullanılabiliyor. Bu, orijinal modelin sunduğu 24 saate kıyasla 11 saat daha fazla pil ömrü demek.

Oppo Enco Air 2 Yeni Ses Sürümü, Hafif Deniz Mavisi ve Bulutlar Beyaz renk seçenekleriyle geliyor. Fiyatı 179¥ (25$) olarak belirlenmiş ancak ön sipariş döneminde 149¥ (20$) fiyat etiketiyle satılacak. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar 7 Ekim'den itibaren satışa sunulacak. Genellikle Oppo, ses ürünlerinin çoğunu küresel pazarlara sunuyor. Bu nedenle bu ürünün ana karadışı Çin dışında da piyasaya sürülme ihtimali var.