Oppo Enco Air 4 Pro'nun özellikleri ortaya çıktı

Oppo Enco Air 4 Pro'nun özellikleri ortaya çıktı ve 23 Mayıs'ta satışa sunulmadan önce ön siparişe açıldı.

Oppo Enco Air 4 Pro'nun özellikleri ortaya çıktı

Oppo, 23 Mayıs 2024'te Çin'de Reno 12 Serisi akıllı telefonlarını ve Enco Air 4 Pro kablosuz kulaklıklarını tanıtacak. Kulaklıkların ön siparişi JD.com, TM Mall ve Oppo Mall üzerinden açıldı.

Lansman öncesinde, Enco Air 4 Pro kulaklıkların özellikleri Oppo Mall'da ortaya çıktı. Bu kulaklıklar, güçlü bas için 12.4mm titanyum kaplamalı diyafram sürücülerine sahip ve yüksek kaliteli ses için LHDC 5.0 ses codec'ini destekliyor. 49dB'ye kadar gürültü engelleme sunuyor, 4000Hz ultra geniş bant kapsama alanına sahip ve akıllı dinamik gürültü engelleme özellikleri bulunuyor. Üç mikrofon, daha net arama kalitesi sağlıyor.

Oppo Enco Air 4 Pro'nun özellikleri ortaya çıktı - Resim : 1

Oppo Enco Air 4 Pro'nun özellikleri ortaya çıktı

Enco Air 4 Pro kulaklıklar, bağlantı için Bluetooth 5.4 kullanıyor ve 47ms gecikme modu sunuyor. Ayrıca, tek dokunuşla eşleştirme ve cihazlar arasında kolay geçiş sağlıyor. Batarya boyutları açıklanmasa da, Oppo, kulaklıkların şarj kutusuyla 44 saate kadar ve tek bir şarjla 12 saate kadar kullanılabileceğini belirtiyor. 10 dakikalık hızlı şarj ile ek 4 saat kullanım süresi sunuluyor.

Kulaklıklar Beyaz ve Gri renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Fiyatlandırma Çin'de 23 Mayıs'ta açıklanacak, ancak bu kulaklıklar Malezya ve Singapur'daki sertifikasyon listeleriyle global pazara da girecek.