Donanım

OPPO MWC 2019 öncesi basın etkinliği düzenleyecek!

OPPO, 23 Şubat 2019'da MWC 2019 öncesi kendisine has bir basın etkinliği düzenleyecek. Peki bu etkinlik sırasında OPPO bizlere neler sunacak? İşte detaylar!

OPPO MWC 2019 öncesi basın etkinliği düzenleyecek!

16 Ocak tarihinde Çin'in Pekin kentinde düzenlenen bir konferansta OPPO, akıllı telefon kamera teknolojisindeki dikkat çekecek son geliştirmesini yani 10x hibrit optik zoomu bizlerin beğenisine sunmuştu. Etkinlikte yer alan marka, teknolojisinin artık ticari ve seri üretim için hazır olduğunu da bizlere belirtmişti.

Şimdi, firma 23 Şubat'ta Barselona'da gerçekleştirilecek olan MWC 2019 öncesinde kendisine has bir basın etkinliği daha düzenleyecek ve bu teknolojiyi bir kez daha gözler önüne sererek gövde gösterisi yapacak.

OPPO MWC 2019'da bizlere neler sunacak?

OPPO, henüz 10x hibrit optik zoomu hangi model cihazda kullanacağını resmi olarak açıklamadı. Ancak MWC 2019 sırasında veya öncesinde 10x hibrit optik zoom ile beraber OPPO'nun yeni nesil amiral gemisini de görme şansımız var. OPPO'nun 10x hibrit optik zoom'u, ilk olarak MWC 2017'de tanıtılmıştı.

Yeni 10x hibrit optik zoom teknolojisi, toplamda üç kameralı bir yapıya sahip. Buna ek olarak bir de telefoto lens bizlerin beğenisine sunulacak. Bu kurulum, bizlere 10x hibrit optik zoom'un süper geniş bir açıyı sahip olacağının sinyallerini veriyor. 

Kurulumun eşdeğer odak uzaklığı ise 15,9 - 159 mm. OPPO, 10x hibrit optik zoom modülünün 100'den fazla Ar-Ge patentine sahip olduğunu açıkladı. İddialara göre yeni teknolojinin ilk önce OPPO’nun Next Find ‘X’i veya OnePlus 7 akıllı telefonu üzerinde deneneceği düşünülüyor. 

Talepleri ve beklentileri destekleyecek resmi bir söz bulunmamakla birlikte, firmanın ilk katlanabilir akıllı telefonunu da açığa çıkarabileceği konusunda uçuk iddialar var. Bu topa girer mi OPPO bilmiyoruz ancak MWC 2019 sırasında parlayan yıldızlardan biri olacağına eminiz. Peki ya sizin MWC 2019 kapsamında OPPO'dan beklentileriniz neler? 

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız MWC 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şey özel sayfalarımızda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.