Donanım

Pentax K-S2 Dijital SLR Fotoğraf Makinesi ile tanışın!

Yaşamın tüm önemli anlarını yakalamak için dahili Wi-Fi özelliğine, hava koşularına dayanıklı gövdeye ve tamamı yeni geri çekilebilir standart zoom merceğe sahip üstün sınıf fotoğraf makinesi Pentax Ricoh K-S2

Pentax K-S2 Dijital SLR Fotoğraf Makinesi ile tanışın!

Fotoğraf çekmek hepimiz için bir tutuku. Standartların üzerinde fotoğraf çekmek içinse profesyonel ya da yarı profesyonel kamealara ihtiyacınız var. Pentax'ta bu noktada yeni ürünü Pentax K-S2 ile size en iyiyi sunmayı amaçlıyor.

Pentax K-S2 ile çektiğiniz görüntüleri sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için üründe dahili Wi-Fi ve NFC  çipi bulunuyor. Android ve iOS uygulama mağazalarından ücretsiz ve maliyetsiz olarak indirilerek kullanılabilen özel "Image Sync" programı ile Pentax K-S2 fotoğraf makinesini uzaktan kumanda ile idare edebilir ve fotoğraf makinenizden resimlerinizi ve videolarınızı sosyal ağlarınızda kolaylıkla paylaşabilirsiniz. 

1441703914_k-s2orange18-5050-200.jpg

Pentax K-S2 ile yeni dahil olan ve netliği iyileştiren Clarity Enhancement özelliği görüntülerinize çok daha gerçekçi bir doku görünümü katıyor. Bu teknoloji aslen görüntüleme cihazlarında tam ekranda en iyi görüntüleri elde etmek üzere geliştirildiğinden, çok daha geniş ve çok daha yavaş bir ton değişimi sağlıyor.

1441703930_ks2lifestyle5.jpg

Pentax K-S2 dijital fotoğraf makinesinin Clarity Enhancement özelliği görüntülere daha gerçekçi doku etkisi sağlıyor. Orijinal olarak, ekrana sahip cihazlarda tüm ekrana uygun görüntüleri geliştirmek amacıyla geliştirilen bu yenilikçi teknoloji daha kapsamlı ve daha geçişli ton değişiklikleri sağlıyor. Pentax K-S2 kitinde yer alan yeni geliştirilmiş smc Pentax-DA L 18-50mm F4-5.6 DC WR RE mercek ile sunuluyor. Bu ultra ince mercek, 7 adet dairesel diyafram bıçağı ile muhteşem Bokeh görüntüler elde edilmesini sağlıyor.

1441703940_k-s210whitecopie.jpg

Pentax K-S2 gövde olarak siyahi beyaz ve turuncu vurgularla üç farklı renk seçeneği ile fotoğraf severlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca Pentax K-S2'ye renk siparişi ile sahip olabilir, kişisel tarzlarınızı ve beğenilerinizi modaya uygun şekilde yansıtabilirsiniz. İki adet dış mekan temalı ürünle beraber yedi adet tema seçeneği sunuluyor. Doğa Koleksiyonunda, Orman Yeşili, Çöl Beji ve Taş Grisi olarak üç seçenek, Spor Koleksiyonunda ise, beyaz ve Limon Rengi, Siyah ve Pembe, Yarış Çizgili Beyaz ve Yarış Çizgili beyaz olarak dört seçenek bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.