Sony geçtiğimiz günlerde PlayStation 5 oyun konsolunu tanıttı ve sonunda sır gibi sakladığı tasarımı ortaya çıktı. Görüşler büyük farklılıklar gösteriyor. Bazıları sıra dışı olduğunu düşünüp tasarımını başarılı bulurken, bazıları ise acımasızca eleştiriyor. Ancak çok açık oaln birşey var ki; PS5 oldukça büyük.


Haftalarca, hatta aylarca bekledikten sonra, Sony nihayet PS5'in neye benzediğini bizlere gösterdi. Tanıtım videosunda yeni oyunlara o kadar uzun süre yer verildi ki, izleyiciler eminim bir an tasarımın gösterilmeden tanıtım videosunun son bulacağının esprisini yapmışlardır.


Tasarım şüphesiz göz alıcı. Hani evde aksesuar niyetine kullansanız göze batmayacak cinsten. Ancak boyut konusunda estetik duracağını söyleyemem. 


Diğer yandan sosyal medya üzerinden Sony Playstation 5'in tasarımı ile ilgili yapılan mizah anlayışına sahip paylaşımlar, konsolun tanıtımını gölgede bıraktı. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan bu paylaşımlara hep birlikte göz atalım.


İşte sosyal medya üzerinde dolaşan komik PS5 paylaşımları;

Sony PS5 mizah paylaşımları

Sony PS5 mizah paylaşımları

Sony PS5 mizah paylaşımları

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.